Як провести відпустку влітку: дачний відпочинок

як провести відпустку влітку: дачний відпочинок

Вам знадобиться
 • Відпускний час
 • Дача
 • Велосипеди
 • М’яч
 • Купальники
Інструкція
 • . 1

  Найбільша кількість відпусток припадає на літній період. Це і зрозуміло. Скучивши по теплу, хочеться позасмагати на сонці, поплавати в теплій морській воді. Хтось місцем свого відпочинку обирає південні країни — Арабські Емірати, Туреччину, Грецію і т. п. Інші воліють відпочивати на екзотичних островах — Сейшельських, Балі, Таїланді. Залежно від матеріальних можливостей кожен вирішує сам, як провести відпустку влітку, курорти якої країни відвідати.

 • . 2

  Але в період тривалої кризи, згідно з соціологічними опитуваннями, більше 30% відпускників не планують у відпустку поїздки за кордон. Їм не дозволяють це зробити їхні кошти. Тому, щоб відпочити від духоти і шуму міст, від штовханини в маршрутках і метро, даний контингент відпускників збирається відпочивати на дачі. Якщо заздалегідь продумати, як з користю провести відпустку, то цілком можна і на дачі набратися позитивних емоцій, зміцнити здоров’я, а заодно зробити щось корисне на дачі.

 • . 3

  Перевага такого відпочинку — це відсутність далеких перельотів і різкої зміни клімату, що небезпечно для маленьких дітей і людям після 40 років. На дачі немає багатоголосої юрби туристів, характерною для популярних курортів. А найголовніше, для відпочинку на дачі не треба ламати голову над питанням, як накопичити гроші на відпустку, дачний відпустку не вимагає великих витрат. На дачі є всі можливості для повноцінного відпочинку — плавання в річці або озері, загоряння, гри у волейбол, бадмінтон, теніс на спортивному майданчику. Якщо такої немає, можна зробити її самим.

 • . 4

  Сімейні прогулянки лісом за ягодами або грибами, катання на велосипедах або роликах, рибалка, вечірні посиденьки всією сім’єю на веранді доставлять задоволення не тільки дітям, а й дорослим. Тому питання, як підготуватися до відпустки, хто і що повинен зробити для цього, потрібно обговорювати всією сім’єю. Адже діти нестандартно мислять і можуть внести оригінальну пропозицію по розвазі на дачі. Свіжі овочі та фрукти, міцний сон на свіжому повітрі швидко відновлять сили і нервову систему. Плавання, катання на велосипедах і нестомлюючий працю на дачі забезпечать позитивні емоції.

 • . 5

  Якщо ж немає бажання куди-небудь їхати, і хочеться провести відпустку в улюбленому кріслі, все одно варто подумати, як провести відпустку вдома з користю для свого здоров’я. Слід заздалегідь вибрати заходи, які можна здійснити у відпустці — відвідування театру, виставок, екскурсійні поїздки-одноденки по цікавих місцях. Заняття улюбленою справою, коли ніщо не відволікає, доставлять масу позитивних емоцій. Заняття спортом принесуть користь здоров’ю. Головне, у відпустці вдома не можна цілими днями сидіти в задушливій квартирі і дивитися телевізор.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :