Як провести відпустку, якщо немає грошей?

як провести відпустку, якщо немає грошей?

Вам знадобиться
 • Фантазія
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Відпустка — це важливий і необхідний період у житті кожної людини. У цей час можна відпочити від роботи, набратися сил, а також отримати величезну кількість нових вражень, які виявляються недоступними для співробітника в робочий час. Хтось весь рік збирає гроші і потім відправляється в подорож по екзотичних країнах, а хтось просто лежить вдома на дивані з книжкою, відсипається і відпочиває від спілкування. Адже як провести відпустку, кожна людина вирішує сам для себе. Але часто райдужні плани руйнує банальна відсутність грошей. Насправді, провести відпустку можна дуже економно, але при цьому весело і активно. Головне — включити фантазію і скласти план заздалегідь.

 • . 2

  Мало хто згадує в період відпустки, як багато цікавих місць є в кожному місті, навіть у найменшому і провінційному. Рідкісний городянин встиг за своє життя побувати хоча б в половині з них. Насправді, щотижня в місті проходять самі різні виставки, вистави та інші цікаві заходи. І, до речі, багато з них абсолютно безкоштовні. Наприклад, тематичні фотовиставки фотографів-аматорів. Дізнатися про всі подібні заходах свого міста можна в Інтернеті. Міські онлайн-афіші підкажуть, як провести відпустку яскраво, цікаво і незвично навіть за відсутності грошових коштів.

 • . 3

  Ще один варіант — це відправиться до своїх рідних чи знайомих в яку-небудь мальовничу сільце. Сучасні люди зовсім забули, як добре можна відпочити душею і тілом на природі. Купання в річках і озерах, збір грибів, ягід і цілющих трав, сонячні ванни, пікніки на свіжому повітрі, спілкування з друзями і тваринами — все це дуже бадьорить, заспокоює і дарує масу нових вражень. Якщо поїхати в село немає можливості, то можна просто щодня відправлятися на природу. А щоб поєднати приємне з корисним, робити це можна, наприклад, на велосипеді.

 • . 4

  А як поїхати у відпустку за відсутності фінансів? Не варто забувати, що подорожувати по світу можна і з мінімальною кількістю грошей в кишені. Дуже багато людей відправляються в країну своєї мрії автостопом. Таким чином можна об’їхати, наприклад, всю Європу, витративши рівно стільки ж грошей, скільки знадобилося б на життя у своєму місті. Їжу можна купувати в недорогих супермаркетах, а ночувати — в затишних економних хостелах для студентів. Інформацію, як зібратися у відпустку і подорожувати таким чином, можна знайти на тематичних сайтах і форумах для економних мандрівників. Там можна виявити не тільки поради, де зупинитися в тому чи іншому місті, на чому туди дістатися, де харчуватися і як підробити в разі потреби, але ще масу корисних адрес і навіть попутника для такого роду подорожей.

 • . 5

  Насправді, при бажанні можна провести свою відпустку дуже яскраво, весело і незвично навіть за відсутності грошей в кишені. Головне, планувати його заздалегідь, а також не боятися пригод. Трохи фантазії, веселі попутники і гарний настрій — це основні складові найкращого відпочинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :