Як провести відпустку з дітьми: ідеї, поради

як провести відпустку з дітьми : ідеї, поради

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Запас дитячого харчування
Інструкція
 • . 1

  Ще зовсім недавно відпустку з дітьми до трьох років не рекомендувався педіатрами і старше покоління посилено відмовляло молодих батьків від перельотів і зміни обстановки. На ділі виявляється, що відпочинок з дітьми, якщо він правильно організований, не приносить дискомфорту, дозволяє малюкам зарядитися новими враженнями і подихати морським повітрям, а батьки отримують чудову можливість змінити обстановку. Для відпочинку з дітьми в сучасних готелях є всі умови, але фахівці дають корисні поради — як провести відпустку з дітьми, отримавши максимальну користь від поїздки.

 • . 2

  Перша порада полягає у виборі часу року для поїздки. Щоб уникнути застуд, потрібно проводити відпустку на море в період з травня по жовтень. Природно, якщо приїхати на відпочинок з південного міста, то зміна країни і клімату пройде максимально непомітно. При цьому не рекомендується вибирати для відпочинку найспекотніші тижні року, це не піде на користь дітям, які ще не обзавелися досконалою системою терморегуляції, будуть перегріватися і страждати від обезводнення навіть при постійному догляді.

 • . 3

  Наступна порада, в ситуації як поїхати у відпустку з дітьми, полягатиме в тому, щоб підійти до вибору місця відпочинку з усією відповідальністю. Переліт або подорож на автомобілі не повинні тривати понад п’ять годин без перерви. У цьому плані автомобіль буде переважніше тим, що в будь-який момент можна зупинитися, щоб відпочити і розім’яти ноги. Як це не дивно, але найкращий період для подорожей з маленькими дітьми — це час, коли вони ще не навчилися ходити. До року їм не потрібна ні яка їжа окрім спеціальної суміші або маминих грудей, а підгузник дозволяє вирішити проблеми з туалетом. До того ж, під час поїздки малюк, швидше за все, буде міцно спати.

 • . 4

  Є й свої особливості в тому, як зібратися у відпустку в тому випадку, якщо батьки їдуть з маленькими дітьми. Швидше за все, з собою потрібно взяти деякі речі зі звичного оточення дитини — його соску, улюблену іграшку. При подорожі на далеку відстань краще запастися дитячим харчуванням (дитині до року із загального столу в готелі їсти не рекомендується). Справа в тому, що більшість страв буде містити достатньо багато спецій, тому найкращим виходом буде взяти з собою баночки пюре, сухе молоко і розчинні каші, інакше йому доведеться провести відпустку на суворій дієті з картоплі, макаронів і фруктів.

 • . 5

  Ще одна важлива деталь у вирішенні завдання як провести відпустку з дитиною, це розташування готелю. Досвідчені мандрівники рекомендують возити дітей в місця з мінімальною різницею в часових поясах, щоб не потрібно було сильно змінювати режим дитини по приїзду і при поверненні. Також важливо побачити (хоча б на сайті), як виглядає територія готелю, чи є там дитячі розваги — майданчик, басейн і т. п. Для старших дітей потрібна буде анімація і можливості для активних ігор — баскетбольний майданчик, наприклад. Всі ці поради допоможуть організувати відпочинок з дітьми так, щоб у підсумку всі залишилися задоволені минулим відпусткою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :