Як провести випускний у 9 класі: відпочинок і свята

як провести випускний у 9 класі: відпочинок і свята

Вам знадобиться
 • Фантазія
 • Креативність
 • Позитивний настрій
Інструкція
 • . 1

  Ось і настала пора, коли кожен підліток починає замислюватися, як провести випускний вечір у 9 класі, для цього потрібно не багато, головне визначитися в якому стилі провести цей день і чого хоче кожен учень. Є кілька задумок для проведення випускного, які можуть допомогти визначитися з ідеєю проведення вечора.

 • . 2

  Перше, що можна порадити в проведенні випускного — це тематична вечірка. Не обов’язково завжди проводити цю подію в традиційному стилі, завжди можна урізноманітнити якимсь костюмному чином. Припустимо, можна зробити вечір «Стиляг» або ж «Середньовіччя», а стиль «Диско» приносить масу позитивних емоцій, можна не обмежувати себе ні в чому. Насправді, варіантів море, головне включити фантазію і записати всі свої ідеї на папірець і вже надалі визначитися з однокласниками, яка саме тема найбільше підходить для 9 класу.

 • . 3

  Можна влаштувати банальну дискотеку, але при цьому приміщення для неї оформити в незвичайних декораціях. Для цього всього лише необхідно переглянути інтернет сайти, які підкажуть, як правильно оформити банкетний зал, для того щоб провести випускний у 9 класі. Пошуковик видасть дуже багато оригінальних ідей, після чого залишиться тільки вибрати те, що сподобається найбільше.

 • . 4

  Більшість агенств з проведення свят розміщують свою рекламу з такими гаслами: «Не знаєш як провести випускний у 9 класі? Ми допоможемо вирішити тобі цю проблему». Дійсно вони допоможуть, але це буде коштувати певних фінансових коштів, якщо батьки погодяться на такі витрати, то випускний вечір пройде на ура.

 • . 5

  Завжди можна замість звичайної вечірки, влаштувати виїзд на природу, це буде набагато запам’ятовується, ніж просто танцювати до ранку на який-небудь дискотеці. По-перше — це відмінна їжа, а по-друге по грошах обійдеться набагато менше, ніж в будь-якому іншому місці, тим більше, випускні проводяться в літній період і погода не повинна буде підвести.

 • . 6

  Можна влаштувати вечір, де на екрані періодично миготять фотографії класу. Такі моменти завжди викликають ностальгію, згадається багато хороших моментів, як прогули, контрольні роботи та шпаргалки. При всьому цьому, завжди можна замовити аніматора, який протягом усього вечора розважатиме клас і влаштовувати різні призові конкурси, що додасть вечора безліч веселощів.

 • . 7

  Як гуляти в випускний вечір, повинні всі однокласники вирішити спільно, щоб цей святковий день здавався чарівним кожному присутньому. Всього лише необхідно проявити свою фантазію. Максимум зусиль необхідно докласти для підготовки цього дня, адже в повному складі всі видиться будуть в останній раз, не кожен залишиться продовжувати вчитися до 11 випускного класу. Вдалого свята!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :