Як провести водопровід у приватному будинку?

як провести водопровід у приватному домі?

Вам знадобиться
 • Допомога фахівців
 • Колодязний насос
 • Водопровідні труби
 • Теплоізоляційний матеріал
Інструкція
 • . 1

  Існує кілька способів, як провести водопровід у приватний будинок: способом буріння артезіанської свердловини, підключення до центрального водопостачання і підведення води з криниці. Для підведення до центрального водопроводу необхідно звернутися до місцевого водоканал, що знаходиться у вашому районі. Там вам запропонують оформити своє бажання, підключення до центральної магістралі, у вигляді заяви. Якщо на шляху від вашого будинку до центральної магістралі водопроводу не буде ніяких перешкод у вигляді проходять комунікацій, то водоканал обов’язково дасть дозвіл на підключення до центральної магістралі водопостачання. Після цього вам варто дочекатися вашої черги на підключення. Водопровід — справа тонка саме тому всі роботи пов’язані з підключенням виконуватимуть працівники водопроводу, а самостійне підключення категорично заборонено — і є незаконним. Початок робіт може затягнутися. Перед безпосереднім підключенням до приватного будинку необхідно виготовити проектну документацію, а після цього можна приступати до підводу води. Якщо з якихось причин центральний водопровід району вам недоступний або він не задовольнив ваше прохання провести водопровід — засмучуватися не варто, адже вам по раніше доступні два способи підведення води до приватного будинку.

 • . 2

  Водопровід можна провести в будинок не тільки за допомогою центральної магістралі водопостачання. Можна пробурити власну артезіанську свердловину, яка знаходитиметься на вашій ділянці. Для цієї роботи вам буде потрібна допомога фахівців з буріння свердловин. Крім цього необхідно придбати вакуумну насосну станцію вони продаються на будь-якому будівельному або господарському ринку. Завдяки цьому способу можна провести водопостачання у приватному будинку, яке нітрохи не відрізнятиметься від центрального водопроводу. А фахівці з буріння свердловин не тільки створять артезіанський джерело на вашій ділянці, а й встановлять необхідні труби і вакуумну насосну станцію. Якщо цей спосіб вас не влаштовує, то ви можете вдатися до третього способу і підвести воду з криниці.

 • . 3

  Як провести воду в приватний будинок з колодязя — питання цікавить багатьох власників приватних будинків. Перед тим як підбивати воду до приватного будинку з колодязя треба запастися терпінням і деякими матеріалами. Для водопровідної комунікації такого типу цілком підійдуть полімерні водопровідні труби. На початку робіт прокопати траншею від колодязя до будинку, це буде траєкторія майбутнього водопроводу. У траншею встановіть труби, ретельно утепливши їх теплоізоляційним матеріалом. Встановити вакуумну насосну станцію в колодязь неможливо, але для цих цілей створені спеціальні колодязні насоси. Колодязний насос опускається в жерло колодязя і у нього є великий недолік. Для накачування води колодязний насос кожного разу необхідно запускати вручну, а для цього необхідно включити і заповнити водою ємності. Цей недолік значно погіршує якість даної конструкції.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :