Як проводити лікувальне голодування?

як проводити лікувальне голодування?

Вам знадобиться
 • Моральна підготовка
 • Сила волі
 • Питна вода
Інструкція
 • . 1

  Лікувальне голодування є методом лікування деяких захворювань. Його терапевтичний ефект зводиться до того що з організму виводяться шкідливі речовини накопичені в результаті захворювання. Для того щоб знати, як правильно проводити лікувальне голодування, важливо вивчити спеціальну літературу. Заволодівши інформацією, з’явиться і моральний настрій.

 • . 2

  Сенсом лікувального голодування полягає в тому, що при тривалої нестачі поживних речовин, організм починає витрачати все, що залежалася в клітинах. У першу чергу він витрачає те, що йому не потрібно, таким чином, відбувається очищення. Усі труднощі лікувального голодування криється у тому, що всі шлаки і «бруд» з клітин починає виходити тільки на 7 — 8 день, тому голодувати треба близько 10 днів.

 • . 3

  Але без підготовки робити це не варто. Починати треба поступово, почніть з одного дня, при цьому, не забувши про правильне входження і вихід з голодування. Входження в голодування полягає у вживанні рослинної їжі і зменшенням її кількості. Вихід з лікувального голодування повинен бути рівний голодним дням.

 • . 4

  Наприклад, ви голодували 3 дня, значить, протягом трьох днів ви плавно виходите з голодування, спочатку вживаючи соки, потім фрукти, овочі, поступово вводячи раціон каші на воді, ну а потім молочні продукти. Лікувальне голодування в домашніх умовах краще проводити не більше 10 днів, більш тривалі терміни голодування повинні проходити під наглядом лікарів у спеціальних установах.

 • . 5

  Для найбільшої ефективності перед голодуванням пройдіть процедури очищають організм, а під час лікувального голодування приймайте сольові проносні або робіть клізми. Справа в тому, що позбавлення від перероблених і шкідливих речовин відбувається через слизові оболонки, в тому числі товстого кишечника, за допомогою клізм і проносних ви виведете їх назовні.

 • . 6

  Почавши чистити організм, не поспішайте, проводите чистку кожного органу, поступово даючи собі перерву, таким чином, загальне очищення організму пройде через 1 — 2 місяця. Лікувальне голодування можна застосовувати у віці від 30 років, можна і раніше. Категорично заборонено лікувальне голодування дітям, такі навантаження їм ні до чого.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :