Як проводиться реабілітація після операції?

як проводиться реабілітація після операції ?

Вам знадобиться
 • Свіже повітря
 • Улобная взуття на низькій підошві
 • Простора одяг
 • Регулярне харчування
Інструкція
 • . 1

  Післяопераційна реабілітація — це комплекс спеціальних вправ, які покликані закріпити досягнуті результати, а також підвищити загальний тонус пацієнта. Відновлення організму після операції є одним з найважливіших етапів лікування.

 • . 2

  Реабілітація після операції може проходити протягом досить тривалого часу. У деяких випадках хворі відновлюють найпростіші навички протягом декількох тижнів і навіть місяців. Успіх реабілітації залежить від багатьох факторів, але одна з головних умов, що впливають на одужання пацієнта — комплексний підхід.

 • . 3

  Особливо це стосується консервативного лікування тому, що недостатня активність пацієнта ускладнює його одужання і нерідко призводить до атрофії м’язів. Пасивне поводження в післяопераційному періоді може також привести до серйозних проблем з суглобами. Гіподинамія на цьому етапі має негативні наслідки не тільки для фізичного, а й для психологічного здоров’я хворого.

 • . 4

  Особливо це актуально у випадках з літніми людьми або навпаки — з маленькими пацієнтами. Людям похилого віку не рекомендується на довгий час залишатися у фізичному бездіяльності, це може призвести до подальших складнощів з виконанням фізичних навантажень. А тривалий утримання від фізичних навантажень у дітей може сприяти їх подальшому отставаніюв розвитку. Реабілітація після операції — це особливий період, до якого в будь-якій клініці ставляться з особливою увагою. При цьому з-під контролю лікарів не упускає ні одна обставина, яка може вплинути на загальний стан хворого.

 • . 5

  Висновок. Незважаючи на те, що будь-яка сучасна клініка має безліч ефективних методик з реабілітації післяопераційних хворих, це, тим не менш, досить важка робота як для персоналу, так і для самого пацієнта. Дуже часто головною умовою для успішної реабілітації є не тільки хороша робота медичного персоналу, а й моральний стан пацієнта. «Анотація». Як проводиться реабілітація після операцііреабілітація після операцііреабілітація після операції

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :