Як проводиться відновлення руки після перелому?

як проводиться відновлення руки після перелому?

Вам знадобиться
 • Знати основине стадії реабілітації після перелому
 • Отримати консультацію лікаря
 • Регулярно проводити масаж і фізіотерапію
 • Скорегувати харчування
Інструкція
 • . 1

  Перелом верхньої кінцівки часто призводить до вираженої атрофії її м’язів і, отже, до втрати багатьох функцій. Щоб не допустити цього, необхідно якомога раніше починати реабілітацію після травми руки. Процес відновлення складається з таких моментів: — знижуються і усуваються явища застою в кінцівки, внаслідок довгої обездвиженностью; — підвищується еластичність м’язів, усувається їх атрофія; — стимулюється рухливість суглобів. Реабілітація після перелому включає в себе три етапи. Перший — це пасивне долі ураженої кінцівки, суть етапу полягає у проведенні масажу і фізіотерапевтичних заходів. Другий — лікувальна фізкультура, третій — корекція харчування.

 • . 2

  Массирование може бути і інтенсивним, здійснюватися професіоналом, може проводитися пацієнтом і полягати в звичайному легкому погладжуванні. Будь масаж здатний знизити застійні явища, підвищити тонус м’язів руки і поліпшити кровообіг у ній. Крім стандартних процедур в физиокабинет, хворому рекомендується робити ванночки з лікувальними травами, розтирання маслом, будь-які безпечні прогрівання. Реабілітолог прописує необхідні вправи, докладно пояснює хворому, в якій послідовності і як часто їх виконувати. При можливості відновлення руки після перелому за допомогою ЛФК проводиться в лікувальному закладі під наглядом медсестри, але й домашні заняття дадуть хороший ефект.

 • . 3

  Перелом є стресом не тільки для пошкодженої кінцівки, але і для всього організму. Під час пошкодження кістки в інших тканинах різко знижується кількість кальцію і кремнію. Ці мікроелементи екстрено надходять в уражену кістку, щоб послужити для утворення кісткової мозолі. Пацієнт повинен вживати більше риби, зелених овочів, сиру, малини і квасолі. Такі продукти допоможуть відновити мінеральний баланс в організмі і прискорити процеси відновлення. Такий комплексний підхід забезпечує успішну та швидку реабілітацію руки, а хворому — повернення колишньої працездатності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :