Як проводять операції з видалення аденоїдів?

як проводять операції з видалення аденоїдів?

Вам знадобиться
 • Аденоїди
 • Загальна анестезія
 • Досвідчений хірург
Інструкція
 • . 1

  Хронічна ангіна часто служить показанням для хірургічного лікування. Як правило, операція рекомендується, якщо захворювання повторюється більше трьох разів протягом одного року і супроводжується підвищенням температури. Ще одним фактом, який враховують при напрямку пацієнта на операцію, є абсцес мигдалин. Так само, оперативне лікування необхідно в разі зниженого імунітету і ускладнень, що призводять до захворювань нирок, суглобів і серця. Пацієнту можна заздалегідь дізнатися, як проводять операції, щоб підготуватися до вступу в стаціонар.

 • . 2

  Незважаючи на присутність більшості показань до иссечению мигдалин, існує і ряд протипоказань. До них відносять важке захворювання органів кровоносної системи або крові, порушення серцевого ритму, цукровий діабет 1-го типу, а також, туберкульоз відкритої форми. Чи не стануть проводити операцію і вагітній жінці, особливо, в останньому триместрі. Сама по собі операція з видалення аденоїдів не представляє складності, так як роблять операцію дуже часто. Пацієнту не варто хвилюватися, операція проходить під загальною анестезією. Рішення про застосування препарату для анестезії приймає лікар-анестезіолог на підставі анамнезу пацієнта.

 • . 3

  Висічення гланд займає незначний проміжок часу. Насправді, термін «висічення» є застарілим. Дуже рідко хірург вдається тепер до допомоги скальпеля для видалення мигдалин. Тканини з патологією видаляють за допомогою сучасних методик, з використанням ультразвуку, електроструму, лазера або рідкого азоту. Відразу після закінчення оперативного втручання пацієнта перевертають на правий бік і накладають крижану примочку на область шиї, для зниження крововтрати. Для зниження ризику проникнення інфекції, лікарі призначають пацієнтові курс антибіотиків.

 • . 4

  Пацієнт і не відчує, як проходить операція. Єдина незручність — заборона на прийом їжі в першу добу після висічення аденоїдів. Зате, дозволяється пити воду. На другу добу пацієнту можна вживати ріденькі каші. Особливо важливо стежити за температурою їжі. Вона повинна бути теплою або прохолодною. Гаряча каша може викликати кровотечу і небажані наслідки. Часто лікарі рекомендують на другий день після висічення гланд їсти морозиво. Рана закриється через п’ять діб. Тільки після цього пацієнт може вживати звичну їжу.

 • . 5

  При операції на гландах існує невеликий ризик розвитку післяопераційних ускладнень. До них відносять кровотеча і лімфаденіт. Тому, незважаючи на легкість операції з видалення гланд, пацієнт повинен перебувати під наглядом лікарів до повного закриття рани. Перед операцією лікар знайомиться з анамнезом пацієнта і готовий у разі потреби зупинити кровотечу, втім, не що представляє серйозної загрози. Лімфаденіт розвивається, якщо через рану проникає інфекція в лімфатичні вузли. На щастя, сучасні лікарські препарати дозволяють позбутися лімфаденіту в короткі терміни.

 • . 6

  Самі лікарі вважають, що думати, як зробити операцію, потрібно в крайньому випадку, коли терапевтичне лікування тонзиліту не дає позитивного результату. Набагато краще піклуватися про профілактику хвороби, ніж вдаватися до операційного лікування. Природно, що терапія займають незрівнянно більше часу. Тим не менш, варто пам’ятати, що мигдалини — частина людського організму. До речі, деякі лікарі впевнені, що видаляючи гланди, хірурги відкривають легкий шлях для потрапляння інфекції в дихальну систему. Пацієнт позбудеться ангін, але, цілком ймовірно, на зміну їм прийдуть бронхіти, трахеїти та інші.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :