Як проходить навчання в кадетських корпусах для дівчаток?

як проходить навчання в кадетських корпусах для дівчаток?

Вам знадобиться
 • Відвідування занять
 • Навчання
 • Відвідування гуртків
Інструкція
 • . 1

  Кадетська освіта завжди вважалося привілеєм лише для осіб чоловічої статі. Багато потомствені військові і просто бажаючі отримати військову освіту могли надійти в спеціальні установи. Але з 2008 року розпорядженням президента Росії були внесені деякі поправки в закон, говорити про військову освіту. Тепер крім хлопців, в подібний навчальний заклад можуть надходити і дівчата. Стали з’являтися спеціальні кадетські школи для дівчат, а також у багатьох військових установах ввели спеціальний кадетський корпус для дівчаток.

 • . 2

  На сьогоднішній момент найбільш популярним і престижним військовим училищем вважається суворовське училище. Звичайно ж, вимоги для вступу в дане закладу трохи вище, ніж в інші військові училища, але якщо мати достатньо бажання, гарні оцінки в школі, а також високу фізичну підготовку, то можна поступити без проблем.

 • . 3

  Більшість військових шкіл для дівчаток виховують примірних і добропорядних дружин офіцерів. Їх вчать правильно вести сімейний бюджет, виховувати майбутніх дітей, також вчать основам рукоділля, бальних танців і етикету. Навчання починається з віку 10 років і закінчується в 17. Весь цей час курсантки живуть в кадетських корпусах для дівчаток. 6 днів на тиждень вони проводять на заняттях і в училищі, а неділя проводять удома.

 • . 4

  Графік навчання досить щільний. Дівчатка живуть за розкладом. Підйом близько 7 ранку, потім йде сніданок і фізичні вправи. Після цього йде час основних уроків. Крім шкільної програми, дівчинки навчаються моделюванню одягу та домоводства, тому вихованки самі накривають стіл і прибирають за собою. Для того, щоб учні отримували різнобічну освіту, в рамках училища створені всілякі гуртки — бісероплетіння, малювання, танці, садівництво та інші. Також не забувають тут і про наукову діяльність. Учениці зустрічаються з різними діячами науки і культури, пишуть різні наукові статті. Особливістю навчання в кадетських школах є участь у справжніх балах, куди запрошують також юнаків з інших військових шкіл та училищ.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :