Як проходить навчання в Суворовському училищі?

як проходить навчання в суворівському училище?

Вам знадобиться
 • Електронна бібліотека
 • Фізичний розвиток
 • Військово-патріотична підготовка
Інструкція
 • . 1

  Суворовських училищ по Росії всього вісім. Це Екатеринбургское, Санкт-Петербурзьке, Московське, Казанське, Тверське, Уссурійскоесуворовское військове училище, Ульяновскоегвардейскоесуворовское військове училище і Московське військово-музичне училище.

 • . 2

  У цих навчальних закладах викладає дуже досвідчений склад. Всі училища мають хорошу навчальну базу, забезпечені матеріально-технічними умовами. Приділяється увага не тільки загальноосвітньою програмою, а й іншим програмам, естетичного, спортивного або лінгвістичного спрямування.

 • . 3

  Суворовське училище поділяє план навчання з 5 по 9 клас і з 10 по 11 й клас. Перший план обмежений базовим рівнем стандарту навчання, у другому плані враховується профільний рівень загальної освіти. Кожен учень займається вивченням двох мов — англійської та німецької — в обов’язковому порядку, і третій додатковий мова за вибором.

 • . 4

  У розпорядженні учнів є обширна електронна бібліотека різних навчальних матеріалів і книг. Училище обладнано спеціальними лабораторіями з хімії та у фізиці, що знаходяться в повному оснащенні. Велика увага в училищах приділяється фізичному розвитку учнів. Особливий упор при вихованні робиться на військово-патріотичну сферу. В цілому освіта дається традиційне, але з впровадженням новітніх технологій.

 • . 5

  Навчання в Суворовському училищі відрізняється тим, що суворовці знаходяться в училище цілий рік. Громадяни РФ, які не досягли повноліття, за умови що вони є сиротами, а так само ті, хто залишився без піклування батьків, можуть надійти в Суворовське Училище без іспитів. Їм достатньо пройти співбесіду і медичний огляд. Вік кандидатів на навчання в даному закладі становить 11 — 15 років (залежно від училища). Успішно завершили навчання випускники користуються пріоритетним правом при вступі до ВНЗ МВС. Неповнолітній випускник Суворовського Училища надходить в такий ВУЗ за згодою батьків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :