Як проходить сповідь у церкві?

як проходить сповідь у церкві ?

Вам знадобиться
 • Складання списку гріхів
 • Дотримання посту
 • Самота
Інструкція
 • . 1

  Одним з основних таїнств церкви є сповідь. Звичайно, залишитися наодинці з Богом можна в будь-якому спокійному місці, проте в церкві цей зв’язок має особливою силою і енергією. Перед тим, як прийти на сповідь, до неї потрібно ретельно підготуватися.

 • . 2

  Намагатися, якомога частіше перебувати на самоті, присвячувати багато часу молитвам, дотримуватися посту. Це допоможе впорядкувати думки і почуття, які володіють людиною. Важливо, щоб сповідається розумів, що він скоїв гріхи, які надалі потрібно уникати, а не просто перерахувати їх і забути. Священики радять тим, хто сповідується вперше, записувати всі свої гріхи на аркуш паперу, щоб на самій сповіді нічого не забути.

 • . 3

  Православна людина, який сповідується, повинен і сам вірити в те, що вони будуть відпущені. Гріхи, про які вже говорилося на сповіді, повторювати не потрібно, оскільки за законами Церкви вони вже прощені. Як проходити сповідь у церкві? Спочатку необхідно знайти місце, де проводиться сповідь, і встати в чергу. Поки ви чекаєте, краще згадувати свої гріхи, щоб якомога повніше про них розповісти батюшці.

 • . 4

  Не можна слухати чужі сповіді, постарайтеся відволіктися від будь-яких розмов. Коли підійшла ваша черга, потрібно встати перед хрестом, схилити голову. Під час сповіді звертаються до Богу, не священику. Якщо вам важко зосередитися, то можна читати заздалегідь підготовлений текст або попросить батюшку задавати вам питання, які допоможуть сконцентруватися.

 • . 5

  Після того, як перерахування гріхів закінчилося, необхідно попросити прощення у Господа, схилити голову, священик прочитає дозвільну молитву. Потім поцілуйте Євангеліє, хрест і руку священика. Якщо ви не розумієте, дозволив вам батюшка причаститися, про це варто запитати. У деяких храмах записочку віддають священику, він її рве і віддає для того, щоб її можна було спалити.

 • . 6

  Як проходить сповідь, якщо гріхи є сильними? Священик може провести покуту. У православ’ї прийнято причащатися, починаючи з семирічного віку. Адже саме з цього періоду життя людина може відповідати за свої вчинки і повністю нести за них відповідальність.

 • . 7

  Під час сповіді завжди повинні бути хрест і Євангеліє, які означають присутність при покаянні Спасителя. Це важливо, оскільки за допомогою сповіді до людини повертається Божа благодать.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :