Як проходять сутички перед пологами, що відбувається з організмом?

як проходять сутички перед пологами , що відбувається з організмом?

Вам знадобиться
 • Витримка
 • Терпіння
 • Уміння володіти собою
Інструкція
 • . 1

  Пологи це природний процес, обійтися без якого неможливо, і більшість жінок знають про нього не з чуток. Але багато жінок, яким належить народжувати вперше, дуже хвилюються перед пологами. І це теж цілком природно. Адже вони не знають, що з ними буде відбуватися в цей момент. Тому багатьох вагітних жінок цікавить питання: як проходять сутички перед пологами?

 • . 2

  Зрозуміло, сутички не можна не відчути і пропустити. Багато жінок, яким мають бути природні пологи, хвилюються, що можуть пропустити початок пологів. Але не варто хвилюватися — природа дасть сигнал. Крім того, багато жінок навіть до початку сутичок відчувають наближення пологів. Напевно тут не останню роль відіграє інтуїція. У будь-якому випадку, якщо жінка відчула, що у неї почалися перейми, слід відправлятися в пологовий будинок.

 • . 3

  Як прискорити сутички? Таке питання напевно турбує багатьох. Адже всі хочуть легко і швидко народити. Однак природа кожній жінці приготувала свої випробування. Але дещо прискорити пологи самої все ж можна. Для цього потрібно якомога більше рухатися. Найкраще ходити. Це допоможе дитині просуватися по родових шляхах, відповідно перейми будуть наростати і пологи пройдуть швидше. Недарма в багатьох пологових будинках є спеціальний м’яч — фітбол. Який не тільки полегшує родову біль, але і сприяє прискоренню пологів.

 • . 4

  Ще чимало майбутніх мам цікавить питання: як спровокувати сутички? Не всі розуміють навіщо потрібно провокувати сутички. Зазвичай таким питанням задаються жінки, які переходжує термін, але хочуть народити без стимуляції. Насправді провокувати сутички самостійно не варто. Адже це може негативно відбитися на дитині. Всьому свій час. Адже дуже часто лікарі просто помиляються з датою пологів, та й терміни вагітності не обов’язково повинні бути саме 40 тижнів. Нормальна вагітність триває від 37 до 42 тижнів.

 • . 5

  Про те, як відбуваються сутички перед пологами заздалегідь дізнатися не можна. Кожен випадок індивідуальний. Деякі жінки відчувають жахливі болі, хтось відчуває цілком стерпну біль, а в деяких випадках жінки взагалі не відчувають болю. Таких щасливців небагато, але вони все ж є. Але як би то не було перейми будуть наростати. Це характерно для всіх жінок з будь-яким больовим порогом.

 • . 6

  Як довго тривають сутички? На це питання також не можна дати однозначної відповіді. У всіх жінок різна тривалість сутичок. Для жінок, що народжують вперше це 10 годин. Для повторно народжують цей час менше — годин 6. Але винятки є з будь-якого правила. Нерідкі випадки, коли вперше жінка, що родить, народжує за 5 годин, а то й менше. Не варто приміряти на себе всі ці орієнтири. Організм кожної жінки неповторний!

 • . 7

  Таким чином, сутички — це неминучий супутник природних пологів. Його не можна минути. Але до сутичок потрібно підготуватися психологічно і тоді пологи пройдуть швидко і легко!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :