Як реагувати на образи з боку близьких друзів?

як реагувати на образи з боку близьких друзів?

Вам знадобиться
 • Помізкувати
 • Спробувати розібратися в конфліктній ситуації
 • Перенести агресивний розмова
 • Розповісти кривдникові про свій біль
Інструкція
 • . 1

  Як реагувати на образи з боку близьких людей? Іноді близькі люди можуть заподіяти набагато більш сильний біль, ніж стороння людина. Адже якщо до нападок оточуючих людей ми давно звикли і готові завжди дати відсіч, то хамство родича або близького друга завжди приводить в ступор і не знаєш, як реагувати на образу з його боку. Кожна конфліктна ситуація вимагає особливого підходу. Насамперед необхідна розібратися чи є звинувачення на свою адресу безпідставними чи ні. Адже зіпсувавши хороші відносини з людиною, яка тобі близький, можна спорудити велику стіну нерозуміння на довгі роки вперед.

 • . 2

  Усвідомивши, що звинувачення з боку близької людини мають під собою грунт необхідно добре подумати, як розумно відповісти на образу. Щоб не зіпсувати подальші відносини, необхідно не лаятися у відповідь, а спробувати разом розібратися в ситуації. Якщо ж діалог в даний момент неможливий і співрозмовник занадто агресивний і напружений, слід спробувати перенести серйозну розмову на інший день, коли той трохи прохолоне. Висунуте пропозицію обговорити все в інший раз ні в якому разі не принижує ображеної людини. Зовсім навпаки, такий підхід говорить про його холодною голові і тверезому розумі.

 • . 3

  Якщо звинувачення безпідставні, не потрібно гадати, як покарати за образу. Адже цілком імовірно, що у кривдника просто інше бачення проблеми, або хтось його добре накрутив перед розмовою. Принижуватися до відповідних образ не властиво розсудливій людині. Необхідно завжди пам’ятати, що опонент — не чужа людина, а той з ким доведеться йти по життю ще дуже довго. Перед тим як грамотно відповісти на образу, слід подумки поставити себе на місце близької людини, який виступає в даний момент агресором, і спробувати зрозуміти його точку зору.

 • . 4

  Відкрито заявляйте, як неприємно чути такі слова від близької людини і що, висловлюючись подібним чином, він завдає величезну біль. Напевно, родинні почуття заграла в кривдника, і цілком можливо, що йому стане дуже соромно про нещодавно виголошених словах. Щоб знати, як відповісти красиво на образу, навіть у словесній перепалці з близькою людиною слід завжди пам’ятати про родинні кайданах або багаторічній дружбі з ним. Порвати стосунки завжди легко, а от зберегти — надзвичайно складно. Вирвавши ж людини зі свого життя, у серці залишиться лише порожнеча.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :