Як релігія впливає на людину?

як релігія впливає на людину ?

Вам знадобиться
 • Знання
 • Віра
Інструкція
 • . 1

  Релігія — це не просто віра в Бога, а ціла система, що визначає правила поведінки людини в суспільстві. У ході проведених досліджень вченим вдалося встановити, що впевнений у Бога людей більш доброзичливий характер. На думку вчених, причиною даного явища є краща адаптованість віруючих до зовнішніх чинників навколишнього середовища, яка виникає внаслідок наявності самоконтролю, який проявляється у них на набагато вищому рівні, ніж у невіруючих людей.

 • . 2

  Як релігія впливає на людину у фізичному плані — теж вирішили з’ясувати вчені. Дослідження показали, що молитва і релігійні обряди роблять благотворний вплив на деякі ділянки мозку віруючої людини, що призводить до поліпшення контролюючих функцій емоційної сфери. Діючи за канонами, затвердженим самим Богом, людина стає більш впевненим у своїй правоті, що сприяє появі рівноваги і більшою мірою захищеності від пороків і хвороб.

 • . 3

  Зрозуміти, як релігія впливає на економіку можна шляхом абстрактного уявлення якоїсь моделі сучасного суспільства, що складається на 100 відсотків з християн, які не крадуть , що не заздрять, допомагають один одному і всі їх прагнення спрямовані у творче русло на благо Людства. Звичайно, ВВП в такої універсальної системі буде займати лідируючу позицію в порівнянні з найрозвиненішими країнами без християнської моралі. Тобто недотримання заповідей гальмує економічний розвиток суспільства.

 • . 4

  Спроби атеїстів створити нове суспільство без Бога привели до того, що революція 1917 стала каменем спотикання на шляху розвитку економіки колись процвітаючої держави. Тому як боротися з релігією, значить руйнувати основи моралі суспільства і відкривати шлях хабарництву, казнокрадства, шахрайству, замовних вбивств і решті порокам, які з легкістю опановують помислами людини, не має внутрішнього духовного стрижня.

 • . 5

  Силою віри і глибокими людськими нахилами неодноразово намагаються спекулювати охочі дістати свою особисту релігію, владу і джерело прибутку. Для того щоб дізнатися як заснувати релігію, достатньо лише вивчити психологію людини, його сильні і слабкі сторони. Майстерно маніпулюючи цими якостями, багато мисливців за людської легковірних на сьогоднішній день досягли вражаючих результатів. Відступивши від істинних канонів церкви, ці лже-проповідники псевдо-релігійних культів заснували свій успішно процвітаючий бізнес, заснований на обмані і шахрайстві.

 • . 6

  І, що дивно, часом їх віртуозне вміння переконувати досягає такої досконалості, що навіть християни починають замислюватися про правильність своєї віри. Перед тим як поміняти релігію потрібно серйозно задуматися про правильність вибору і тієї фатальної помилку, яку можна зробити, чи не досліджуючи питання досконально. Варто поговорити зі священиком і розібратися в причинах сумнівів. Або вивчити суть питання самостійно, звернувшись до вивчення літератури і витоків походження тієї чи іншої віри. А можна попросити допомоги у Бога, щоб Він вказав шлях до правильного вибору і видалив шлях брехні. Щира молитва завжди буде почута і допомога прийде негайно!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :