Як резус впливає на вагітність?

як резус впливає на вагітність ?

Вам знадобиться
 • Аналіз крові матері дитини
 • Аналіз крові батька дитини
Інструкція
 • . 1

  При постановці на облік кожну вагітну, а так само її чоловіка, направляють в лабораторію на здачу крові з вени. Серед усього іншого медичні працівники перевіряють резус у представників подружньої пари. При наявності у матері негативного, а у батька позитивного резусу, вагітність вимагає більш пильної до себе уваги. В інших випадках приводу для занепокоєння немає.

 • . 2

  Резус фактор крові — це, по суті, наявність або відсутність на поверхні еритроцитів певного виду білка. Якщо у вагітної жінки з негативною групою крові розвивається плід з позитивною групою, є ймовірність виникнення резус конфлікту. Останній полягає в тому, що організм матері починає сприймати вищезгаданий білок плода в якості чужорідного тіла і виробляти спеціальні речовини (титри), спрямовані на його знищення.

 • . 3

  Якщо даний процес вчасно не зупинити, наслідки можуть бути плачевними. Вагітність закінчується викиднем. З метою запобігти такий результат справ, гінеколог зобов’язаний спостерігати за кількістю титрів в крові своєї пацієнтки. І у випадку відходження від норми робити певні дії. При незначних коливаннях жінці призначають короткочасний курс лікування медичними препаратами, а так само радять виключити з раціону ряд продуктів.

 • . 4

  У більш серйозних ситуаціях вагітну кладуть в лікарню на збереження. Про те, як резус фактор впливає на вагітність, варто знати кожній жінці з негативною групі крові. Занадто хвилюватися з цього приводу не варто, а от пильність буде далеко не зайвою. В інтернеті є чимало «страшилок» на цю тему, що оповідають про те, що негативний резус фактор — це вирок, який зведе нанівець можливість народити дитину від батька з позитивним резусом. Насправді це не що інше як міф.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :