Як рибалити на спінінг: поради бувалих

як рибалити на спінінг: поради бувалих

Вам знадобиться
 • Спінінг
 • Наживка
 • Блешня
Інструкція
 • . 1

  Риболовля — одвічна пристрасть багатьох людей. Пристрасть до рибного лову живе і в чоловіках і в жінках. Неможливо не любити цей рибальський азарт. Існує багато варіантів рибного лову, але особливе місце займає спінінг. Ця штуковина пройшла цікаву еволюцію, і на сьогоднішній день спінінг — це інструмент, доведений до досконалості. Поглянувши на сучасний спінінг, можна звернути увагу на його пристрій. Гнучке, але міцне вудилище, оснащене пропускними кільцями, котушка для волосіні, здатна вмістити сто метрів такої і звичайно ж блешня з повідка. Головна ж перевага в спіннігах це можливість розбирати снасть по племенах.

 • . 2

  Для того, щоб зрозуміти як рибалити на спінінг, насамперед необхідно розібратися в різновидах цього інструменту. Широко поширені два варіанти спінінга: для лову однією рукою, такі мають довжину до двох метрів, і, для лову двома руками. Спінінги оснащені вудилищем до трьох з половиною метрів. Таким вудлищем вдається закидати блешню на добрі сім-вісім десятків метрів, правда буде потрібно певне тренування. Крім лову на блешню існує ловля на фідер.

 • . 3

  Не важко зрозуміти і як рибалити на фідер. Кажучи російською мовою, фідер це «годівниця». Тобто харчова приманка. У цій ролі успішно використовуються різні каші, склеєні розмоченою борошном і прикріплені до риболовного гачка. При лові фідером рекомендується застосовувати середньої довжини вудлище з досить чутливою кінцевий частиною. Такий підхід дозволяє відразу помітити клювання, коли гнучкий кінець починає чітко сіпатися. Але рибалкам частіше виявляється зручним оснащувати спінінг дзвіночком, що дозволяє відволікати погляд від вудки на навколишній світ.

 • . 4

  Знання про те, як рибалити на донку, допоможе при лові особливо великих екземплярів. Назва снасті говорить сама за себе: донка ходить у дна водойми. Цей вид лову міцно прижився у рибалок з причини великої успішності. На донку зазвичай ловиться найбільша риба. На оснащення донки впливають всі особливості місця для риболовлі. Слід враховувати глибину і розмір водойми, наявність або відсутність течії, а також його сила. Обов’язково потрібно взяти до уваги те, яку рибу збираєтеся ловити. Але крім особливих випадків зустрічаються донки універсальні, якими можна рибалити на багатьох водоймах.

 • . 5

  Риболовля тому займає одне з лідируючих пристрастей, що вона захоплює усіма видами переживань. В принципі ніхто не здатний дати однозначної відповіді на питання: як правильно рибалити? Правильна рибалка — це перш за все пригода, і вже потім — практична користь. Головне отримувати від цієї справи максимум задоволення. Потрібно підготуватися до успішного поведінки у всіх стандартних випадках. Тобто приготувати снасті, корм для риби, екіпіровку. Важливо продумати варіанти на випадок непередбаченого зміни погоди. Під час риболовлі найважливішим є зберігати особливий настрій, атмосферу, щоб не злякати рибу. Небажано влаштовувати шум, створювати емоційне напруження. Досвід показав, що риби чуйно реагують на зміну атмосфери і йдуть. Успіх на риболовлі гарантований у разі чуйного і грамотного підходу до цього чудесного заняття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :