Як різати пінопласт: корисні поради

як різати пінопласт: корисні поради

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • Гострий ніж
Інструкція
 • . 1

  Питання, як різати пінопласт, досить актуальне. Це пов’язано з його структурою: він ломок і сипкі. Розрізати лист пінопласту простим ножем дуже складно, результатом виступає лише купа розсипався пінопласту і зовсім нерівні краї. Для того, щоб цей матеріал піддався різанні, необхідно сильно заточити ніж і нагріти його. Під дією гарячого леза ножа, пінопласт почне плавитися, а краї його будуть ідеально рівними. Цей метод застосовується для пінопласту завтовшки близько 10 см.

 • . 2

  Для укладанні пінопласту на стіни будинку, потрібно знати, як пофарбувати пінопласт, щоб убезпечити його від механічних впливів і створити красиву облицювання. Пінопласт дуже легко піддається забарвленню. Акрилові фарби і гуаш позволяютсоздать відмінні дизайни, але застосовуються лише всередині приміщень. Для фасадовчаще використовуються фасадні фарби. Вони порівняно недорогі і зручні внанесеніі. Перш ніж наносити шар фасадної фарби, потрібно створити штукатурнийслой (клей і армуюча сітка), який захистить пінопласт від хіміческоговоздействія фарби. Після висихання першого шару фасадної фарби, необходімонанесті ще 2 — 3 шару.

 • . 3

  Як правильно утеплювати пінопластом стіни будинку зовні — дуже важливе питання в технології утеплення стін. Для цього, необхідно прикріпити пінопласт фасадний до несучої стіни за допомогою клею і пластикових дюбелів. Роботи з укладання пінопласту повинні виконуватися в теплу погоду, при температурі повітря вище 5 градусів. Також, слід враховувати правильне зберігання пінопласту: виключити потрапляння прямих сонячних променів, опадів, механічних впливів. Фахівці рекомендують укладати пінопласт у два шари, при чому, другий шар на місцях стиків першого.

 • . 4

  Утеплення фасаду будинку має єдину технологію. Як утеплити будинок зовні пінопластом за допомогою нанесення тонких штукатурних шарів? Для етогоматеріал-утеплювач, в даному випадку пінопласт, приклеюють до стіни за помощьюклея, закріплюють пластиковими дюбелями по краях, наносять клейовий склад (оштукатурювання) двостороннім шпателем по металевій армуючої сітці ізавершают роботу нанесенням фасадних фарб або будь-яких інших обліцовочнихматеріалов.

 • . 5

  Пінопласт дуже активно застосовується в утепленні будинків, завдяки своїм теплоізоляційним властивостям. Більшості людей, що використовують його як матеріал-утеплювач будівлі, цікаво знати, як роблять пінопласт. Варто відзначити, що його виготовлення не вимагає особливих механізмів, потрібні лише відмінні знання в хімії. Для його отримання застосовуються речовини, які використовуються і для виготовлення пластмаси. При взаємодії з повітрям, речовини утворюють відкриті і закриті осередки, що склеюються разом, — вони й називаються пінопластом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :