Як робити букмекерські ставки: швидкі гроші

як робити букмекерські ставки: швидкі гроші

Вам знадобиться
 • Уміння контролювати емоції
 • Впевненість у підсумковому успіху
Інструкція
 • . 1

  Емоції — ворог номер один. Азартним людям, здатним на необдумані вчинки і рішення під впливом миттєвого пориву, краще триматися від тоталізатора подалі. Або ж навчитися працювати над собою. Перше правило — жодних емоцій. Голова повинна бути холодною, а на зміну інтуїції прийти холодний розрахунок. З цієї ж причини рекомендується уникати ставок на улюблену команду або спортсмена, якщо такі є. Упереджене ставлення може негативно позначитися на здатності тверезо оцінити можливості та перспективи. Метою має бути заробіток грошей, а не полювання за додатковими емоціями. Люди, що знають як робити букмекерські ставки і заробляють на цьому, практично ніколи не ставлять на своїх улюбленців. Також слід викинути з голови шкідливий словосполучення «а раптом». Тільки зважені і обгрунтовані рішення.

 • . 2

  Вибір букмекерської контори. Вибір місць, де можна поставити гроші на спорт (і не тільки), по-справжньому величезний. До пошуку контори, найбільш відповідає інтересам клієнта, потрібно підійти дуже відповідально. Не варто робити ставки у першого-ліпшого букмекера, на поради друзів і знайомих краще теж не покладатися. Жити треба своїм розумом. І виходити потрібно не з того, офіс якої фірми знаходиться ближче до будинку, а з того, як робити ставки на спорт з найбільшою для себе вигодою. Тому має сенс обійти кілька контор, порівняти коефіцієнти і зрозуміти, де саме можливий найбільший виграш при однакових затратах. Наскільки б вірною не була ставка, все одно завжди існує ризик того, що вона не зіграє, тому краще знайти такого букмекера, у якого подібний ризик окупиться найкраще.

 • . 3

  Вибір спеціалізації. Не потрібно ставити на кого попало. Краще вибрати для себе якусь одну лігу або чемпіонат, і довести рівень знань про нього до досконалості. Необхідно відслідковувати всі новини, які пов’язані з цією першістю, записувати результати, стежити за призначеннями, трансферами, дискваліфікацією — одним словом, жити цим чемпіонатом. З’їли собаку на те, як правильно ставити ставки люди, ніколи не ризикують своїми грошима, роблячи ставку навмання. Ними керує тільки точний розрахунок і тверда впевненість у результаті.

 • . 4

  Знання принципів роботи та термінології. Необхідно вивчити всю термінологію, якою користуються букмекери. У людини, яка прийшла в контору, щоб поставити свої кровно зароблені гроші, не повинні викликати здивування такі слова, як «експрес», «система» або «лінія». Краще заздалегідь підкувати себе в питаннях, що стосуються того, які бувають ставки, на що саме можна поставити, як розраховується ставка і за яких умов вона вважається програла. Як приклад, поширена помилка новачків. Роблячи ставку на перемогу однієї з команд у серії плей-офф, вони дивуються, чому не проводяться виплати в тому випадку, якщо команда виграла в додатковий час або в серії пенальті. Справа в тому, що перемогою команди вважається виключно вікторія, добута в основний час поєдинку. Щоб отримати гроші за перемогу в додатковий час, можна вказати цю опцію в ставці додатково, або ж поставити на те, що команда пройде далі. Як і будь-яке інше справа, тоталізатор вимагає вдумливого і виваженого підходу. Тільки озброївшись знаннями, можна заробляти на ставках, в той час як емоційний підхід практично завжди гарантує втрату грошей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :