Як робити цукровий сироп в домашніх умовах?

як робити цукровий сироп в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Цукор
 • Вода
 • Каструля
Інструкція
 • . 1

  Сироп дуже важливий у виготовленні кондитерських виробів, а саме при мастилі коржів в торті або під час приготування заварного крему. Також можна поливати карамеллю горіхи і багато інші солодощі. Цукровий сироп дуже важливий у приготуванні варення на зиму або конфітюри. Щоб дізнатися, як робити цукровий сироп, важливо відкрити для себе деякі секрети. Для того, щоб приготувати сироп потрібно взяти велику товстостінну каструлю, яка матиме широке дно.

 • . 2

  Тепер розглянемо детальніше, як робити сироп з цукру. Для початку потрібно помістити цукор в каструлю. Далі налити в цукор воду і ретельно перемішати. Перед початком готування потрібно запалити конфорку на середню потужність. Дуже важливо, щоб вогонь завжди горів рівно і сильно. Полум’я не повинно коливатися. Каструля з сиропом повинна стояти на конфорці так, щоб з одного боку вогню було більше, ніж з іншого. Це необхідно для того, щоб в процесі приготування піна з сиропу знімалася набагато легше. У процесі нагрівання маси цукор з водою необхідно постійно помішувати. В іншому випадку, цукор почне пригорати до дна каструлі і утворюватися в кристали. У зв’язку з цим сироп може придбати жовтий колір. Через деякий час на поверхні утвориться піна, її потрібно зняти ложкою.

 • . 3

  Щоб дізнатися, як зробити цукровий сироп, важливо не тільки знати рецепт, але і дотримувати чистоту на робочому місці. Потрібно стежити за краями каструлі і регулярно протирати їх ганчірочкою, інакше на них також утворюються кристали цукру. Потім їх буде дуже складно видалити. Також, якщо крупинки цукру залишаться на краях, висока ймовірність того, що вони потраплять в сироп, розплавляться і почнуть горіти. Через це в сиропі можуть з’явитися небажані грудочки. Відразу ж після того, як цукор повністю розчинитися, кондитери в даному випадку вживають слово «розпуститься», помішування можна припинити. Потім каструлю з вмістом потрібно поставити на конфорку таким чином, щоб нагрівання відбувався рівномірно. Варити сироп потрібно до такого стану, яке потрібно оп рецептом.

 • . 4

  Далі потрібно визначити стан приготавливаемого сиропу, як кажуть професіонали «зняти пробу». Щоб зробити це правильно, потрібно опустити ложку в холодну воду, а потім зачерпнути сироп і знову опустити ложку з сиропом в холодну воду. Далі, що вийшов кульку потрібно спробувати стиснути пальцями. Результат залежатиме від того, наскільки твердий кулька вийде. Він може бути тонким, середнім, помадкою, м’яким або твердим. Якщо густота сиропу виявилася достатньою, каструлю можна сміливо знімати з вогню і охолоджувати сироп. Важливо знати, що якщо в сироп будуть додаватися ягоди, фрукти або горіхи, то піну в процесі приготування потрібно зняти повністю. А для того, щоб піна знімалася набагато легше, для приготування сиропу краще всього використовувати колотий цукор або рафінад.

 • . 5

  Як вже згадувалося раніше — сироп можна використовувати не тільки в кондитерських цілях, але і для приготування різноманітних коктейлів з фруктами. Було б непогано завжди мати в наявності коктейлі з підходящими різними смаками. Але все ж якщо такі експерименти відбуваються не так вже й часто, можна обійтися цукровим сиропом. Це буде відмінний вихід. Як зробити сироп для коктейлю? Рецепт простий і дуже похід на приготування такого ж сиропу для кондитерських виробів. Приготувати його можна протягом п’ятнадцяти хвилин дуже просто. Плюс в тому, що зберігатися він дуже довго і тому приготувати коктейль в будь-який час не складе ніяких труднощів. При приготуванні такого коктейлю знадобиться також вода і цукор.

 • . 6

  Рецепт приготування аналогічний і простий. Також в каструльці розмішуємо цукор з водою. Постійно помішувати — обов’язкова умова. Але тут, перед тим, як додати цукор потрібно спочатку довести воду до кипіння. Потім висипати цукор і кип’ятити на середньому вогні протягом десяти-п’ятнадцяти хвилин. У процесі приготування, вода поступово википатиме, саме цей фактор і є визначальним у консистенції майбутнього сиропу. На потрібно кип’ятити сироп більше, ніж це необхідно, інакше це може призвести до його непридатності. Готовий сироп повинен вільно виливатися з пляшки. Але важливо не забути, перед тим, як переливати його в пляшку, потрібно обов’язково остудити його, інакше пляшка може лопнути.

 • . 7

  Деякі кондитери радять перед приготуванням повністю розчинити цукор у воді, а вже потім ставити каструлю з солодкою водою на вогонь. А ще краще, оскільки цукор повільно розчиняється в холодній воді, додати в неї цукрову пудру. Вона швидко розчиниться і процес приготування цукрового сиропу помітно прискориться. Іноді також для приготування фруктового сиропу, рекомендують додавати фрукти перед кип’ятінням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :