Як робити гімнастику для очей

як робити гімнастику для очей

Вам знадобиться
 • Очі
 • Мозок
 • Руки
Інструкція
 • . 1

  Пальмінг є однією з різновидів досягнення релаксації нервів і зору. Ви сьогодні можете розслабляти зір у вільний для себе час. Отже, для початку необхідно сісти зручно: спина повинна бути рівна, необхідно відсунутися від спинки стільця, якомога більше розслабитися, постаратися підняти собі настрій!

 • . 2

  Спочатку потріть собі долоню об долоню, до повного зігрівання при цьому на ваших долонях повинен з’явитися електричний заряд. Далі покладіть свої руки на закриті очі таким чином, щоб западини долонь розташовувалися напроти очей і при цьому взагалі не чинили тиску на очі.

 • . 3

  Всього на 2 — 5 секунд відкрийте свої очі і переконайтеся в тому, що світло взагалі не проникає через долоні. Далі спробуйте зняти напругу в пальцях, розслабте повністю свої зап’ястя, а також лікті. Під час пальминга необхідно повністю очистити свої думки, ви можете, наприклад, згадати щось приємне, включіть для себе розслаблюючу музику. Втома швидко пройде. Зір почне потроху поліпшуватися.

 • . 4

  Коли ви відкриєте свої очі, то весь навколишній світ здасться вам ще краще. Як робити гімнастику для очей? Закрийте повністю очі на 2 — 4 с. Потім відкрийте їх. Повторіть дану вправу 5 — 6 разів. Почніть швидко моргати протягом 60 секунд. Подивіться далеко вдалину протягом 3 — 4 секунд, при цьому постарайтеся розглянути всі ті предмети, які розташовані вдалині. При цьому не можна напружувати свої очі, дайте їм повністю налаштується.

 • . 5

  Поставте свій вказівний палець навпроти свого перенісся на найбільшу відстань, з якого ви ще будете чітко бачити. Погляньте на кінчик пальця, і розглядайте його протягом 2 — 3 сек. Потім опустіть свій палець. Повторіть дану вправу 7 — 8 разів. Закрийте свої повіки, а потім зробіть їх масаж за допомогою кругових рухів пальців протягом 60 секунд.

 • . 6

  Вправи для відпочинку очей слід виконувати щодня. Ці 5 вправ дозволяють прекрасно знімати напругу з обох очей, зміцнює м’язи очей, дає їм прекрасний відпочинок, а також і допомагає поліпшити свій зір. Тому не варто, сьогодні забувати робити перерви в роботі, необхідно завжди виконувати ці вправи. Ваші очі точно будуть вам вдячні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :