Як робити корекцію вій: все про нарощування

як робити корекцію вій: все про нарощування

Вам знадобиться
 • Майстер з нарощування вій
 • Ватні диски і палички
 • Рідина для зняття макіяжу без вмісту олії
 • Курси з нарощування вій
Інструкція
 • . 1

  Відразу після нарощування вії виглядають шикарно: лежать одна до однієї, пишні і у них гарний вигин. Коли ж вії починають стирчати в різні боки, а частина з них випадає — це означає, що пора вирушати на корекцію. Тільки досвідчений майстер знає, як робити корекцію вій. Він видаляє всі нерівно лежать вії і накладає нові. Це займає в середньому близько півгодини, при великому обсязі корекції необхідний годину.

 • . 2

  На відміну від накладних вій, які кріпляться максимум на один день, нарощені вії тримаються набагато довше. Слід знати як вмиватися з нарощеними віями. Спочатку потрібно видалити макіяж з очей: тіні, підводку та інше. За великим рахунком накладні вії не заважають робити макіяж, але от з його зняттям можуть бути проблеми. Не можна користуватися рідиною для зняття макіяжу, яка у складі має масла — це розчинить клей накладних вій і вони відпадуть, а стало бути, гроші на нарощування будуть витрачені даремно. Обов’язково потрібно придбати рідина без масел. Після того, як макіяж видалений, можна вмитися водою за допомогою рук, але не зачіпаючи область очей. Для вмивання очей потрібно використовувати ватяні палички і диски.

 • . 3

  Практично немає відмінностей в тому, як користуватися накладними віями і нарощеними. Основне правило: не чіпати їх руками і не фарбувати тушшю для вій. Зазвичай такі вії вже виглядають дуже яскраво і об’ємно, тому не потребують застосування туші. Як навчиться нарощувати вії? Слід записатися на курси з нарощування вій: навчання триває не надто довго і після нього можна буде вдосконалювати свою майстерність на рідних, знайомих, друзів. Найпрестижніші курси гарантують працевлаштування після завершення навчання. Так чи інакше багато салонів краси постійно потребують кваліфікованих і досвідчених майстрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :