Як робити косички на короткому волоссі?

як робити косички на коротких волоссі?

Вам знадобиться
 • Коса
 • Творчий підхід
 • Накладні коси
 • Креативність
Інструкція
 • . 1

  Коси завжди вважалися незмінною частиною жіночих зачісок. У сучасному світі вони стали не настільки поширені як були раніше. Але мода диктує свої правила. І на даний момент коса стає досить популярною. Якщо раніше заплетене волосся вважалися ознакою цнотливості, то на сьогодні фахівці стилісти можуть створювати такі шедеври, які підкреслять будь-який характер. Стиль коси може бути скромним, може бути зухвалим, а також кричущим, зухвалим і сексуальним. До речі, багато досліджень показали те, що чоловіки вважають дівчат з заплетеними волоссям більш привабливими. Так вони виглядають загадковими. Заплести косу на дівчата з довгим волоссям не складає труднощів. Але що ж робити слабкій статі з короткими стрижками? Це якраз і варто з’ясувати.

 • . 2

  Насправді способів досить багато. Головне це підійти до цієї справи творчо. Наприклад, можна розглянути грецьку косу, а точніше один з її видів. Так зване бічне плетіння. Цей спосіб підійде тим, у кого є довга чубчик. Її потрібно вплітати в косу в напрямку скроні. Для різноманітності можна заплести безліч дрібних кісок. Створити їм обсяг допоможе маленька хитрість. Можна вплітати в них маленькі тоненькі дротики. Це забезпечить стійкість даної укладання і можливість проявити креативність. Слід експериментувати і створювати такі зачіски, які здивують всіх знайомих.

 • . 3

  Але як робити косички, якщо волосся дуже короткі? У цьому випадки доведеться вдатися до невеликої хитрості. Навіть можна сказати легкому обману. Йдеться, зрозуміло, про накладні волоссі або вже готових накладних кіс. Накладні коси робляться з двох видів матеріалів. Це справжній природний людський волосся і волосся з канекалона. Для тих, хто не уявляє що таке канекалон, маленька підказка. Їх використовують і вплітають разом з натуральним волоссям в так звані «афрокосічкі». Перш ніж купити готову косу, слід ознайомитися з їх гамою. Краще, щоб натуральний колір волосся був максимально близький до накладних. Так зачіска буде виглядати більш гармонійно. Але це правило не завжди потрібно використовувати, адже якщо колір буде відрізнятися, цим можна домогтися цікавих результатів.

 • . 4

  Варто також згадати, що накладні коси можна купити кілька штук. І вже з ними змінювати свій стиль за лічені хвилини. Такі плетені волосся продаються зазвичай в наборі зі спеціальним гребенем. Які дозволяють прикріпити їх на голову дівчині. Також в цьому випадки використовуються різні шпильки і стрічки. Деякі коси спеціально розплітають, щоб заплести їх так, як хоче сама жінка. У цьому випадки варто дотримуватися деяким правилом. Не варто плести одну велику громіздку косу дівчатам з коротким волоссям. Найкраще зупинити вибір на кілька кісок поменше. Також можна скористатися вже описаним способом про вплетеними маленьких зволікань. У сукупності з начосом біля коріння волосся це буде виглядати ефектно.

 • . 5

  Можна пограти з кольоровими гамами. Набрати цілу купу різнокольорових кісок і створити неповторний стиль. Можна їх і просто фарбувати, для цього знадобиться оттеночний лак. Обмежень для фантазій просто немає. Після того як накладне волосся закріплені. Слід починати переплітати їх разом з природними. Бажано дуже близько до коренів. Не варто забувати і про фіксацію лаком. Зрозуміло, можна пробувати різні довжини, чергуючи короткі і довгі. Будь-яке бажання і примха дівчина зможе відтворити на своїй зачісці.

 • . 6

  Тепер можна розглянути які саме зачіски можна зробити з накладними волоссям. В даний момент великою популярністю у жінок користується такі зачіски як пучек і розетка. Усі також просто. Насамперед слід на потрібний локон нанести трішки гелю або закріпити його шпилькою. Далі все як було сказано вище, слід волосся акуратно зачесати на потилицю і прикріпити до них придбані накладну косу чи хвіст. Все це заплести в одну тугу косу і починати по спіралі їх укладати. Коли все виглядає так як подобається, зачіску потрібно зафіксувати шпильками, а можна скористатися і невидимками. Заколки також можуть грати роль в оформленні волосся. Їх можна підібрати різноманітних форм і кольорів. Також добре вони виглядають в стразах.

 • . 7

  Дуже цікаво і романтично виглядають коси, заплетені у французькому стилі. Для початку потрібно підготувати накладне волосся. Їх слід ретельно розчесати, це робиться для того, щоб не було поплутаних кінців. Закріпивши їх на потилиці необхідно надалі їх зачесати набік, той, який сподобається самій дівчині. Далі їх потрібно буде розділити на три частини вище скроні. І починаємо заплітати косу. Слід під середню пасмо заплітати інші дві. Вона повинна обходити голову до протилежного вуха. По дорозі вплітаємо в косу дрібніші пасма зверху і знизу. І, зрештою, фіксуємо її гумкою для волосся. Завершується все тим, що з отриманого хвостика створюється пучек. Він може бути абсолютно різним. Все залежить від довжини та об’єму волосся.

 • . 8

  Ось власне і все що можна сказати про те, як робити косичку на коротких волоссі. Головне на засмучуватися і не думати, що волосся невеликої довжини можуть бути приводом для зневіри і одноманітності. Коштувати, тільки трохи підключити фантазію і кмітливість, як все стає на своє місце. Потрібно підійти до питання зі знанням справи. Вибрати правильну по довжині, стилю і кольору накладну косу. Підібрати для себе вподобану і відповідну зачіску. Обзавестися відповідними дрібницями, такими як шпильки, стрічки, невидимки і т. д. І приступити до роботи. Необхідно пам’ятати, що коса є дуже стильним атрибутом. Вона не здає свої позиції популярності, починаючи від заснування часів. Цей стиль зачісок буде завжди модним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :