Як робити макіяж з нарощеними віями?

як робити макіяж з нарощеними віями?

Вам знадобиться
 • Нарощені вії
 • Макіяж
Інструкція
 • . 1

  Індустрія моди і краси з кожним роком пропонує нові засоби для удосконалення своєї зовнішності. Винятком не стала така тенденція, як нарощування вій. Нарощені вії на сьогоднішній день є актуальним засобом для власниць коротких вій, які мріють про розкішних, довгих і густих віях.

 • . 2

  Кожна косметична процедура має свої плюси і недоліки, тому перед тим, як піти в салон нарощувати вії, потрібно визначитися-чи потрібно це? Головний плюс нарощених вій, в тому, що вії можна не фарбувати тушшю, при цьому, виглядати вони будуть дуже природно. Основний мінус полягає в тому, що після зняття нарощених вій, помітно псуються природні вії, а цього зовсім не хочеться.

 • . 3

  Також, варто головне питання, як зробити макіяж з нарощеними віями? Нарощені вії можна не фарбувати тушшю, вони будуть виглядати, самі по собі, дуже виразно й ефектно. Фарбувати нарощені вії тушшю можна, але це може скоротити термін їх служби. Якщо хочеться нафарбувати вії тушшю, варто звернути увагу на те, який тушшю фарбувати вії, туш повинна бути спеціально призначена для нарощених вій. Також, не варто накладати товстий шар туші. Макіяж потрібно знімати спеціальному засобом для зняття декоративної косметики з очей.

 • . 4

  Не потрібно лягати спати з косметикою на обличчі, шкіра повинна дихати. Кожна дівчина повинна доглядати за віями, тому, що радості вони принесуть більше, в іншому випадку, вії можуть відвалитися і зіпсувати природні вії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :