Як робити масаж спини для дітей?

як робити масаж спини для дітей?

Вам знадобиться
 • Масажне масло
 • Тверда поверхня
 • Дитяче ковдру
Інструкція
 • . 1

  Хребет тримається вертикально завдяки м’язам спини. Після народження хребет в крихітки залишається злегка зігнутим, зберігаючи все ще становище, яке було у нього в утробі. У грудничка м’язи цієї області тіла дуже ще слабкі, тому йому важко тримати свою спинку прямо тому, що це вимагає зусиль.

 • . 2

  За перші півроку життя, коли дитина у своєму розвитку проходить важливі стадії вдосконалення, готується до вертикального положення тіла, м’язи його спини і хребет зміцнюються. Регулярне перебування в лежачому положенні на животі тільки зміцнює ці м’язи, тому що коли малюк піднімає голову, він прогинає спинку і напружує більшу частину м’язів свого тіла.

 • . 3

  При цьому важливо надовго не залишати дитину в такому положенні, оскільки це може спровокувати надмірне напруження маленького хребта. Масаж спини для дітей — це ласкаві й ніжні дотики, які знімають напругу в м’язах, покращують координацію рухів тіла і зміцнює м’язи спини природним способом.

 • . 4

  Для проведення масажу дитині підійдуть самі різні пози. Кожен раз вибирайте ту позу, яка зручна не тільки вам, а й вашій крихітці. Коли малюк готовий до проведення масажу, почніть з легкого погладжування всієї спинки і сідниць. Покладіть свою одну руку на маленьку сідницю, другого проведіть вздовж хребта, від шиї і до самої п’ятки.

 • . 5

  Потім покладіть обидві долоні по дві сторони хребетного стовпа і одночасно проробляйте кругові рухи в напрямку зверху вниз, розтираючи, таким чином, всю спинку. Поступово переміщаючи великі свої пальці до сідниць, виконуйте м’яке розтирання. Такі рухи повинні бути для дитини легкими і ритмічними, при цьому пам’ятайте, що не можна натискати на хребет дитини.

 • . 6

  Перед тим як робити масаж дитині, необхідно знати деякі правила його проведення. Під час будь-якої інфекційної хвороби, при грижі, рахіті і навіть шкірних висипаннях робити масаж не можна. Будь-які вправи, в тому числі і масаж, повинні проходити не більше 7 хвилин у день. При цьому стежите, щоб масаж доставляв дитині задоволення, а не викликав невдоволення.

 • . 7

  Для проведення масажу необхідно вибирати тільки тверду поверхню, покриту дитячим ковдрою. Масаж можна проводити не раніше, ніж через півгодини після того, як дитина поїсть. Під час масажу необхідно уникати області печінки, якщо ж дитина перебуває на животі, то ні в якому разі не можна поплескувати його по області нирок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :