Як робити помпони для груп підтримки?

як робити помпони для груп підтримки?

Вам знадобиться
 • Поліетиленові пакети
 • Перуки (карнавальні)
 • Фольга (або папір)
 • Ножиці
 • Скотч (прозорий)
 • Канцелярський ніж
Інструкція
 • . 1

  Помпони для черлідингу це весела річ, виготовити яку можна самостійно, не купуючи в магазині. Почати потрібно з звичайних пакетів. Необхідно взяти кілька штук, якого кольору будуть вони, такого будуть і помпони. Тобто можна прозорі, можна зелені, можна чорні, можна червоні і т. д. Якщо у пакета є ручки, їх потрібно прибрати. Тепер треба зробити з пакету одинарний прямокутник. Для цього необхідно розрізати пакетик по одній стороні. Робити це треба рівно, важлива умова. Саме це дію необхідно виконати з усіма пакетами.

 • . 2

  Далі прямокутник треба покласти перед собою. Готовий шматок поліетилену потрібно поділити на дві частини. Одна частина буде слугувати своєрідною ручкою, за яку треба триматися, а друга частина, сам помпон. Та частина, яка бути ручкою, вона повинна бути 10 см шириною, а помпон, це залишок. Ось тепер необхідно поділити пакет на дві частини, звичайно ж, розрізати ці частини не варто, їх потрібно відзначати олівцем, ручкою або маркером. Взагалі, чим більше пакетів, тим пишніше вийде помпон.

 • . 3

  Тепер сама монотонна і потрібна робота. Треба взяти перший пакет, займатися треба здебільшого, яка є помпоном. Нарізати цю частину необхідно на полосочки, вони повинні бути шириною приблизно 1 см, можна і менше, але тоді робота буде ще складніше, зате результат навпаки, набагато краще. Але, пакет необхідно не розрізати, а лише нарізати його на смужки. Це означає, що до кінця дорізати не треба, довжина стрічок може бути будь-який, за бажанням. Залишити приблизно 1 см від краю, це стандарт. Саме ці дії і потрібно проробляти з усіма пакетами. Різати треба акуратно, щоб смужки були рівними, якщо важко, попередньо необхідно разлейновать пакет. Звичайно ж, зрозуміло, що смужки йдуть не паралельно ручці, а перпендикулярно їй.

 • . 4

  Отже, залишилося тільки скріпити всі пакети і отримати великий, красивий помпон. Перед собою потрібно покласти перший пакет, на нього необхідно укласти другий, і так до тих пір, поки не закінчаться пакети. Треба знати, що пакети повинні лежати рівно, щоб ручки лежали точно один на одному, а не зміщувалися. Згорнути треба всі пакети в щільний, красивий рулон. Те, є рулон, це не розрізана частина, а розрізана частина, буде лежати вільно. Головне, щоб згортати щільно, інакше помпон буде негарним і незабаром розпадеться.

 • . 5

  Ще зовсім трохи, залишилося всього лише скріпити нерозрізаний частина помпона за допомогою скотча. Їм потрібно рясно обмотати цю частину виробу. Тепер залишилося тільки розпушити ту частину, яка складається з смужок, тобто нарізану частину. Все, тепер можна сказати, що помпони для групи підтримки готові.

 • . 6

  Помпони можна також зробити з фольги. Це ще простіше, просто треба взяти рулон фольги, відрізати стільки, скільки треба. Те ж саме, ділити треба на дві частини, ручка і помпон. Нарізати більшу частину на такі ж смужки, як і в попередньому варіанті. Все, згорнути фольгу в рулон і змотати все це скотчем — це все, що потрібно зробити. Потім знову ж розпушити помпон і піти танцювати. У випадку з паперовим помпоном або з помпоном з фольги є один мінус. Таке творіння безсумнівно прослужить менше, ніж помпон з пакета. Папір і фольга легко рвуться. А папір ще й швидко мокне при дощі, що теж важливо.

 • . 7

  Самий простий і швидкий варіант, як зробити помпон своїми руками, це використовувати перуки. Причому, будь-які перуки, не тільки клоунські, можна взяти найрізноманітніші, будь-яких кольорів, бажано, щоб вони були кучерявими. Почнемо з того, що треба брати перуку і також розрізати його, як і пакет. Утворюється рівний, красивий прямокутник. Тепер необхідно взяти який-небудь твердий, в той же час еластичний предмет, наприклад, дріт, але вона не дуже широка, тому з нею буде менш зручно. Тепер потрібно згорнути перуку в рулон, скріпити скотчем, насолодитися результатами. Щоб вирішити як робити підтримку для спортсменів потрібно просто підготувати вдома два великих помпона, а потім бігти на стадіон. Веселий танець і запорука відмінного настрою — це саморобні помпони.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :