Як робити розворот на перехресті?

як робити розворот на перехресті ?

Вам знадобиться
 • Навички
 • Автомобіль
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Розворот на перехресті зараховується до тієї категорії маневрів на автомобілі, які доводиться здійснювати буквально кожен день. Однак далеко не кожен навіть досвідчений водій може похвалитися таким умінням. Деякі сьогоднішні водії вважають, що робити розворот на перехресті можливо тільки тоді, коли автомобіль виїжджає на середину самого перехрестя.

 • . 2

  Однак, насправді, це далеко не так. Даний маневр необхідно виконувати, як тільки автомобіль досягне розриву з осьової лінією. У цьому випадку питання, як зробити розворот на перехресті, не повинен викликати сумнівів. Якщо ж ви проїдете на середину самого перехрестя, то деякі водії можуть подумати, що ви вирішили рухатися наліво. У цьому випадку найчастіше така ситуація закінчується звичайної аварією.

 • . 3

  Безумовно, якщо вірити ПДР, перевага буде все ж на вашому боці, проте все ж провокувати аварію не слід. Для того щоб зрозуміти, як правильно зробити розворот на перехресті, можна подивитися навчальні відео в мережі Інтернет, яких на даний момент є безліч. Більш того, в даних відео, як правило, максимально детально роз’яснюється не тільки сама схема маневру, а також ті помилки, яких рекомендується уникати.

 • . 4

  Важливо відзначити, що деякі водії не правильно розуміють, як робити розворот на перехресті. Вся справа в тому, що на деяких перехрестях дозволений лівий поворот з крайнього лівого ряду, але не сам розворот. Деякі автолюбителі все ж намагаються зробити розворот, що згодом призводить до аварій. Траєкторії сусідніх водіїв можуть попросту перетнутися. Саме тому виконувати розворот слід виключно з крайнього лівого ряду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :