Як робити ставки на спорт: основні моменти

як робити ставки на спорт: основні моменти

Вам знадобиться
 • Холодна голова
 • Уміння аналізувати
 • Знання букмекерської термінології
Інструкція
 • . 1

  Щоб стати одним з таких людей, треба всього лише засвоїти деякі правила. Перше з них, і найголовніше — все, що стосується грошей, має робитися виключно з холодною головою і по тверезому розрахунку. Найгіршим порадником, ніж емоції, не може бути навіть найзапекліший ворог. Навіть якщо ставка програє, ні в якому разі не варто відразу ж намагатися повернути гроші, поставивши їх абсолютно необдумано і покладаючись виключно на удачу. Краще постаратися заспокоїтися, зібратися з думками, проаналізувати варіанти, які дозволять відігратися напевно. Люди, що знають як робити ставки на спорт, ніколи не роблять з локальних невдач трагедії, бо впевнені у підсумковому виграші. Щоб не довелося вириватися з кільця невдач, краще в нього не потрапляти зовсім.

 • . 2

  Ще один важливий крок до успіху в тоталізаторі — планування бюджету. Ні в якому разі не можна ставити великі суми, і вже тим більше всі гроші, на одну подію. Розмір ставки розміряється із загальним бюджетом і не повинен перевищувати 1% від усієї суми. Тобто, розташовуючи 1000 доларів, за один раз ставити потрібно не більше десяти. Це дозволить не тільки уникнути великих фінансових втрат у разі невдачі, а й запобігатиме потраплянню в психологічну яму, з якої потім важко вибратися. Грунтуючись на стратегічному підході і знаючи, як правильно ставити ставки, повернути гроші не складе труднощів. Втрачаючи по 1% від загального бюджету навіть кілька разів поспіль, людина не починає панікувати і робити необдумані вчинки.

 • . 3

  Варто заздалегідь знати, з чим доведеться зіткнутися, переступивши поріг букмекерської контори. Спеціальні терміни і формулювання, прийняті тут для вираження свої думок і оформлення ставок, не повинні бути темним лісом для людини, що вирішила на цьому заробляти. Тому слід заздалегідь з’ясувати для себе значення таких слів, як «експрес» або «система», щоб не довелося розбиратися з цим походу справи. Або, що ще гірше, діяти навмання. Крім того, слід точно знати, як розраховується ставка, і розбиратися в правилах перемноження коефіцієнтів.

 • . 4

  Спорт можна і треба любити. У людини може бути улюблена команда чи спортсмен, якого він підтримуватиме при будь-яких обставин, навіть якщо це тенісист із другої сотні світового рейтингу, що зійшов в поєдинку з Роджером Федерером. Але ставити на улюбленця ні в якому разі не можна! Нехай навіть приклад буде виражений не настільки яскраво, емоції, які відчуває людина, переживаючи за улюблених спортсменів, можуть негативно позначитися на його здатності тверезо оцінювати їх перспективи. Перед тим, як робити букмекерські ставки, слід переконатися, що всі рішення прийняті об’єктивно, а не на підставі особистих симпатій і побажань. Це зовсім не означає, що ставлення до спорту має бути виключно діловим, просто потрібно зуміти розмежувати, що буде приносити гроші, а що — естетичне задоволення від переживання за коханого спортсмена. Скільки б не було упереджень проти тоталізатора, навряд чи б взагалі існували букмекерські контори, якби там не можна було заробити. Підкованим себе теоретично і позбувшись від емоцій, що заважають тверезому сприйняттю, людина може перетворити ставки в стабільний заробіток.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :