Як робити татуаж брів?

як робити татуаж брів?

Вам знадобиться
 • Попередня консультація
 • Ескіз
 • Спеціальне обладнання
 • Колір туші
Інструкція
 • . 1

  Не так давно в моду ввійшла косметична процедура, яка дозволяє не наносити макіяж кожен день і при цьому виглядати чудово. Багато представниць прекрасної статі поспішили скористатися послугами косметологів і помітно змінити свою зовнішність. Ця косметична процедура називається перманентним татуажем. Вона за своїм способом виконання практично нічим не відрізняється від способу нанесення татуювання. Але між татуажем і татуюванням є істотні відмінності. Татуювання наноситься за допомогою більш товстої голки і фарба проникає глибоко в шкіру, завдяки чому зберігається на все життя. При процедурі татуажу використовуються абсолютно інші голки і фарба. Перманент проникає у верхній шар епідермісу і з часом виводиться. Завдяки цьому, татуаж тримається на шкірі не більше трьох років.

 • . 2

  Найбільш поширені процедури — це татуаж губ, брів, повік і межреснічного простору. Кожна косметична процедура повинна виконуватися в декілька етапів, з розробкою ескізу, ретельним підбором перманенту і подальшою корекцією. Щоб дана процедура не зіпсувала зовнішність жінки, бажано звертатися до досвідчених і грамотним фахівцям, які працюють в салонах краси. Татуаж брів — це ефективний спосіб надати рисам обличчя і погляду виразність, відкоригувати природну форму брів, зробити їх більш густими і яскравими. Цей вид процедури виконується кількома способами, найпопулярніші з яких: волосковая, метод розтушовування і об’єднання обох технік при корекції брів. При кожній техніці використовуються спеціальне обладнання і фарбувальні пігменти.

 • . 3

  Фахівці, які роблять татуаж брів волоскової технікою — це і візажисти і косметологи в одній особі. Волосовихрефлекс татуаж — найскладніший вид мікропігментірованія, що вимагає від майстра досвіду, вміння поводитися зі складним обладнанням, знання того, як буде виглядати той чи інший пігмент на різних типах шкіри. Також перед виконанням цієї косметичної процедури, фахівці повинні надати ескіз роботи і підібрати ту форму і колір брів, які підкреслять достоїнства особи клієнтки, волоскові техніка татуажу — це нанесення на шкіру дрібних штрихів, які повністю збігаються з кольором і товщиною натурального волоска. Завдяки цьому, брови можна зробити більш густими, додати їм потрібний вигин і форму. При виконанні цієї процедури майстер повинен контролювати занурення голки в шкіру.

 • . 4

  Метод розтушовування — це більш простий спосіб нанесення татуажу. Перед тим, як робити татуаж, майстер на шкірі малює форму брів, погоджує її з клієнтом і повністю заповнює її барвником пігментом, не пропускаючи жодної ділянки шкіри. При подібній косметичної процедури брови виглядають менш природно, ніж при волоскової техніці. Також кінцевий результат залежить від уміння майстра підбирати фарбувальний пігмент, який після загоєння не буде виглядати занадто яскраво або навпаки тьмяно. При цьому методі перманентного татуажу дуже важливо дотримуватися симетрію і промальовувати однакову форму, товщину і вигин брів. Якщо майстер помилився, неправильно підібрав форму брів або виконав процедуру халатно, виправити її дуже складно і дорого, людина протягом багатьох місяців буде незадоволений своєю зовнішністю

 • . 5

  Татуаж брів, що виконується двома техніками — волоскової і методом розтушовування, це досить складна процедура, за допомогою якої брови виглядають максимально природно. При об’єднаних техніках потрібно кілька видів голок, майстерність і досвід фахівця. Цей метод впровадження перманенту в шкіру часто застосовується при виправленні халтурно роботи неурядових майстрів. Також ці техніки об’єднуються в тому випадку, якщо представниця прекрасної статі хоче повністю виправити природну форму брів, надавши їм більш яскравий і насичений колір. Перед тим, як зважитися на дану процедуру, потрібно знати про декілька нюансах, які допоможуть уникнути проблем і розчарувань після неї. Що потрібно виключити — це виконання татуажу на дому у мало відомих майстрів. Особливо за низьку ціну.

 • . 6

  При розробці ескізу майстри повинні ретельно підбирати фарбувальні пігменти. Татуаж брів ніколи не виконується однією фарбою. Завжди підбирається суміш з декількох фарбувальних пігментів, які повністю підходять під колір натурального волосся клієнтки. Якщо татуаж виконаний однією лише чорною фарбою, після загоєння він стане синім, що повністю зіпсує зовнішній вигляд жінки. Процедура татуажу досить травматична для шкіри. Адже в процесі робиться безліч проколів, в які потрапляє фарба. Після проведення даної процедури спостерігається набряклість зони брів, з’являється кірка з якої тече сукровиця. Часто жінки відчувають больові відчуття і дискомфорт. Майстер повинен пояснити клієнтці, як доглядати за зоною нанесення мікропігменти, чого слід уникати і побоюватися.

 • . 7

  Після того, як роблять татуаж, потрібна корекція, яка допоможе виправити всі огріхи і пропуски, що з’явилися в процесі виконання або загоєння. Якщо майстер стверджує, що він виконує процедуру без корекції, не варто користуватися його послугами, корекція потрібна обов’язково. Але ця процедура доступна не всім. Справа в тому, що перманентний татуаж не можна робити тим людям, які мають ряд захворювань: цукровий діабет, хвороби крові, що впливають на її згортання, ВІЛ, сифіліс, алергію на фарбувальний пігмент. Перед самою процедурою заборонено вживати алкогольні напої, приймати препарати, що розріджують кров. Також не бажано робити татуаж вагітним і годуючим жінкам. Перед проведенням процедури бажано переконається в тому, що майстер працює в рукавичках і використовує нові, стерильні голки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :