Як робити трюки на скейті: способи

як робити трюки на скейті : способи

Вам знадобиться
 • Скейтбордная дошка
 • Вільний час
 • Терпіння
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Існує безліч корисної інформації про скейтбордах. Кожен початківець сноубордист повинен володіти інформацією, як робити трюки на скейтборді, як стрибати на скейтборді, як робити оллі на скейтборді, як навчитися трюкам на скейтборді. Витративши велику кількість часу на навчання можна буде отримати хороший практичний результат, який стане в нагоді в подальшому розвитку. Однак перш ніж почати вправи з дошкою, потрібно визначитися з її купівлею, характеристиками і параметрами. Вдалий вибір скейта дозволить поліпшити або прискорити навчання окремих елементів катання і трюків.

 • . 2

  Як робити трюки на скейті? Для того щоб навчитися робити трюки на скейтборді потрібні: завзятість, знання трюку, час і хороший скейтборд. Існує маса трюків, які діляться на дві категорії: складні і легені. На сьогоднішній день придумано безліч ефектних методів і способів, що використовуються при катанні на скейті. Є знамениті трюки, як Kickflip, Hardflip, Heelflip, 360 flip, 50 — 50 grind , Pop Shove It, FS Pop shove, Frontside Noseslide та інші. Будь новачок при великому старанності може навчитися робити до 10 трюків. Однак не варто забувати про техніку безпеки. Без падінь неможливо навчитися базовим елементам скейтбордингу.

 • . 3

  Як стрибати на скейті? Стрибок на скейтборді — це і самостійний елемент, і основа багатьох трюків. Щоб вивчити цей не складний елемент буде потрібно скейтбордная дошка, рівна поверхня і трохи теоретичних знань. Так само стрибки на скейтборді ділять на два типи: запригівать і зістрибувати. Для здійснення повноцінного і вдалого стрибка скейтбордист повинен впевнено стояти на дошці, підняти за допомогою ніг дошку і синхронно з її підняттям не забути стрибнути самому. Перші пробні стрибки краще здійснювати стоячи на одному місці, а не в русі. Навчившись робити стрибок, скейтбордист одночасно освоює трюк «Оллі».

 • . 4

  Як робити оллі на скейті? Оллі є основним елементом і практичною основою кожного трюку скейтбордиста. Не навчившись його робити, не варто намагатися пробувати вивчати інші трюки. Оллі краще всього вчитися робити стоячи на землі. Після успішного освоєння стрибка на місці можна приступати до навчання стрибка в русі. Для цього треба впевнено триматися на дошці. Задня нога повинна перебувати на хвості дошки, а передня приблизно на середині скейта. Після придбання впевненою поїздки потрібно клацнути хвостом скейта про землю і після здійснення торкання потрібно підстрибнути. Дошка повинна бути продовженням ніг і не втрачати з ними контакт. При посадці ногу краще зігнути.

 • . 5

  Як навчитися трюкам на скейті? Навчитися кататися на дошці нетяжело. Головне — велике бажання і багато часу тренувань. При навчанні потрібно використовувати місця, де рівна поверхня для їзди і майже відсутні автомобілі та люди. У першу чергу потрібно навчитися фіксувати положення тіла на скейті. Потім треба розібратися яка нога опорна. У більшості людей — це права. З неї потрібно починати рух. Після цього потрібно відпрацьовувати моменти руху і гальмування, як ногою, так і скейтом. Після отримання первинного досвіду управління скейтом можна сміливо приступати до вивчення трюків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :