Як робити уроки з першокласником?

як робити уроки з першокласником ?

Вам знадобиться
 • Паперові листи
 • Робочий стіл
 • Стілець
 • Шкільні приналежності
Інструкція
 • . 1

  Коли дитина йде в перший клас, в його житті настає складний момент. Його життя дуже сильно змінюється, щоб до цього звикнути, потрібен час. Особливо складно в цей час для дитини робити уроки, адже для нього це нововведення. Завдання батьків в цей момент — надати допомогу і підтримку в цій непростій справі. Для того щоб вирішити проблему, як робити уроки з першокласником, необхідно дотримувати певний режим в його розпорядку дня. По поверненню зі школи дитини потрібно спочатку нагодувати, потім дати йому трохи відпочити, ну а після прийматися за уроки. Спочатку потрібно все підготувати для виконання завдань, а тільки потім приступати до виконання уроків. Слід починати робити домашнє завдання від складного до легкого, оскільки складний предмет набагато легше засвоїти на самому початку, коли ще багато сил. Крім того, якщо дитина щось не може сам зробити, або він щось не розуміє, то в цьому випадку йому неодмінно потрібно допомогти.

 • . 2

  Важливим питань, коли дитина йде в перший клас, є завдання, як оформити портфоліо для першокласника, який буде зберігати всі труди і досягнення учня. Тому важливо, щоб дитина добре вчився, щоб було чим наповнити це портфоліо. Якщо при вирішенні уроків у дитини щось не виходить, необхідно прочитати йому вголос саме завдання, при цьому вставляючи свої коментарі. Крім того, потрібно зробити все, щоб привести дитину до правильного рішення того чи іншого завдання.

 • . 3

  Дуже важливо під час виконання завдань вдома правильно розподілити час. Цьому моменту потрібно приділити особливу увагу, як і тому, як правильно вибрати ранець першокласнику. Дитина не повинна кілька годин поспіль бути зайнятий тільки уроками. Якщо у нього йде на це багато часу, то необхідно давати йому час для перерви, щоб він зміг почати вирішувати далі з новими силами. Також важливо нагороджувати дитини за вдало виконане завдання. Так у нього буде стимул вирішувати вдома завдання і приклади. Наприклад, можна заздалегідь домовитися, що якщо дитина виконати конкретне завдання, то за це йому дадуть щось смачненьке. Не варто ігнорувати цей момент, це дійсно працює. Дана дія необхідно розцінювати не як спосіб розпестити дитини, а досить серйозний момент поряд з тим, наприклад, як правильно вибрати рюкзак першокласнику.

 • . 4

  Відправивши дитину до школи, важливо виконати і завдання, пов’язане з тим, як навчити першокласника вирішувати приклади, адже це саме основне в шкільній програмі. Необхідно починати з прикладів, які стосуватимуться його. Наприклад, можна згадувати в них персонажів з мультфільмів, або його улюблені речі. Також при вирішенні прикладів потрібно пояснювати дитині хід їх вирішення, він повинен потім сам це розповісти. Робити домашнє завдання з дитиною потрібно цікаво, щоб зацікавити його в цій справі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :