Як робити хвилі на волоссі: великі хвилі на довгому волоссі

як робити хвилі на волоссі : великі хвилі на довгому волоссі

Вам знадобиться
 • Пінка або мус
 • Заколка
 • Носок чи гольфи
 • Рушник
 • Резинка
 • Лак для укладання волосся
Інструкція
 • . 1

  Жінка ніколи не буває задоволена своєю зовнішністю. Навіть якщо все відмінно, все одно хочеться що-небудь удосконалити, підправити. Це твердження повністю стосується й до волосся. Якщо у дівчини пряме волосся, вона хоче, щоб вони вилися, якщо — хвилясті, то мріє про рівних пасмах. Ось так і проходить півжиття в випрямленні або завиванні волосся. Однак від цього вони стають ламкими і тьмяними. Саме тому до цього питання слід підходити з розумом. У даній статті розмова піде про те, як зробити хвилю на волоссі без шкоди для здоров’я. Кому йде укладання волосся хвилями? Хвилі універсальні, вони підходять усім без винятку дівчатам. Однак потрібно правильно вибрати величину хвилі, інакше вона може змінити форму обличчя не в кращу сторону і результат принесе дівчині одні розчарування.

 • . 2

  У круглолицих дівчат хвилясте волосся краще збирати в пучок на маківці, а хвилі трохи випустити і підняти. При овальному обличчі добре виглядають хвилі в стилі ретро, а подовженому особі імпонують м’які, великі кучері. Що ж робити, якщо хочеться мати кучеряве волосся? Як зробити волосся хвилями, та й ще без шкоди красі та здоров’ю? Перша думка, яка приходить в голову — хімічна завивка. Вона і виглядає бездоганно і тримається довго. Але це один з найбільш шкідливих з можливих варіантів завивки волосся. Тому його краще залишити на крайній випадок. Також можна закликати на допомогу фен або локон. Але вони теж згубно впливають на волосся. Адже термічний вплив, який чинять всі ці побутові прилади нещадно до волосся, та й вимагає спеціальних навичок і умінь від дівчини.

 • . 3

  А чого коштує одна ніч, проведена в бігуді. Після цього у багатьох геть йде бажання мати хвилясте волосся. І, тим не менше, існують і менш екстремальні методи, що дозволяють мати кучеряве волосся. Вони цілком доступні для домашнього застосування, не псують волосся, і вимагають зовсім небагато часу. Кожній дівчині корисно знати, як робити хвилі на волоссі в домашніх умовах. Існує багато способів і для них не потрібно якихось спеціальних допоміжних засобів. Насамперед, це завивка на пальцях Для даного методу як зробити м’які хвилі на волоссі не потрібна термічна обробка, будуть потрібні пінка, заколки, лак для волосся і власні пальці. Відокремлюють невелике пасмо волосся, наносять на неї порцію пінки і закручують на палець.

 • . 4

  Вийшло колечко закріплюють на голові за допомогою шпильки. Так проробляють з усіма волоссям і потім чекають висихання пінки. Коли пінка повністю висохне необхідно зняти всі шпильки. Все, зачіска готова! Тепер потрібно обробити волосся лаком і вперед, підкорювати чоловіків! Порада: чим крупніше пасма, тим більше вони схожі на природні. Тому ті, хто хоче бути натуральним, повинні робити більші кільця з волосся. Для цього варто спробувати накручувати пасма не так на один палець, а, наприклад, на 2 — 3 пальця. Також можна поекспериментувати і з товщиною самої пасма. І найбільш підходящий варіант обов’язково знайдеться. Ще один нюанс. Пінка на волоссі буде сохнути не менше півгодини. Це потрібно мати на увазі, щоб не спізнитися на роботу або побачення. Тим же, у кого немає часу довго чекати, підійде наступний спосіб.

 • . 5

  Пучок для волосся. Це проста і елегантна укладка, яка забезпечить красиві локони і допоможе вирішити питання як зробити хвилі на волоссі. Для неї потрібно лак і гумка для волосся. Для того щоб локони трималися довше, необхідно вимити голову і злегка підсушити їх за допомогою рушники. Розчешіть волосся дерев’яною або пластмасовою гребінцем і рівномірно нанесіть на них пінку або гель для укладання. Тепер можна починати формувати пучок, він повинен розташовуватися якомога вище на голові, тоді волосся буде лежати красивою хвилею. Після того, як пучок закріплений, необхідно час для висихання волосся. У разі якщо очікування 4 — 5 годин — розкіш, тоді можна прискорити процес, підсушивши волосся феном, але краще все ж робити це перед сном. Вранці волосся точно вже будуть сухими і добре запам’ятають конфігурацію хвилі. Розпустивши волосся необхідно укласти їх в зачіску.

 • . 6

  Укладання хвилями за допомогою носка. При наявності довгих і густого волосся, можна спробувати укладку за допомогою підручних засобів — носка або гольфу. Отже, як зробити великі хвилі на довгому волоссі і при цьому не вдаватися до фену або локону? Укладання волосся за допомогою трикотажного носка або гольфу дуже проста і зручна, вона не вимагає багато часу і її можна робити на ніч. І ось вже на голові не пряме волосся, а розкішні голлівудські локони. Носок для укладання краще взяти м’який. А ще бажано вибирати такий носок, який не шкода буде різати. Тепер у носка треба зрізати мисок (місце, де знаходяться пальці) і скрутити у вигляді гумки для волосся. Наступна дія — формування пучка з вологих волосся. Його краще всього розташувати на самій маківці, так хвилі будуть виглядати гарніше і натуральніше.

 • . 7

  Після фіксації пучка звичайної гумкою слід переходити до формування майбутніх локонів. Для цього волосся можна попередньо обробити пінкою або мусом. Пучок волосся необхідно підняти вгору, прикласти до самих кінчиків носок, згорнутий в гумку, і пропустити все волосся через нього. Тепер кінчики потрібно рівномірно розподілити по поверхні носка і почати їх накручувати на носок. Таким чином, просуваючись все нижче і нижче, до основи хвоста, накрутиться вся довжина волосся і в підсумку вийде хвіст колечком. Вже навіть з таким хвостом не соромно вийти на вулицю, але ж мета цієї процедури — красиві локони, тому продовжуємо далі. Вранці необхідно розкрутити пучок і розчесати волосся, акуратно розподіливши пасма по всій голові. І наостанок зачіску слід закріпити лаком для волосся.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :