Як робити з паперу павича: дитяча творчість

як робити з паперу павича : дитяча творчість

Вам знадобиться
 • Папір
 • Фарби
Інструкція
 • . 1

  Дітей можна захопити різними видами рукоділля — бісероплетінням, орігамі, розписом і т. д. З паперу можна зробити різні підробки, наприклад павича. Але, для цього необхідно знати, як робити з паперу павича. Для цього необхідно увагу, схема і лист глянцевого паперу прямокутної форми. Класичну схему можна знайти в інтернеті.

 • . 2

  Наприклад, є докладний відео майстра орігамі Адольфо Серссда, який показує, як зробити павича з банкноти. Можна створити власну схему, але для цього необхідно ознайомитися, як малювати павича поетапно. Для початку необхідно намалювати голову і тулуб, які будуть представлені овалами. Потім овали з’єднати шиєю: у голови вона тонка і до тулуба лінії повинні розширюватися. Далі необхідно намалювати крило, яке закінчується у хвоста.

 • . 3

  Завершальним етапом є малювання пір’я, у вигляді завитків і остаточна промальовування. Садівникам корисно буде знати, як зробити павича для саду. Для цього необхідні такі матеріали як алюмінієвий дріт, п’ятилітрова пластикова пляшка, мішковина, пластикова плівка — 6 м, скотч. З алюмінієвого дроту і пляшки робиться каркас, на який наноситься мішковина.

 • . 4

  Далі пластикову плівку нарізати на смужки і зробити по краях бахрому. Потім скотчем прикріпити смужки, які будуть пір’ям. Забивши в пошуковий рядок «як зробити павича модульне орігамі» можна знайти оригінальну схему для творіння, де детально показано, як скласти кожен модуль (елемент). Кожен елемент містить «довгу» і «коротку» сторони, по два «куточка» і «кишеньки». Це стандартні поняття, які використовують всі майстри.

 • . 5

  Розвиваючи творчі здібності можна зробити оригінальну підробку без техніки орігамі. Наприклад, знаючи, як намалювати павича поетапно олівцем, можна зробити барвисту листівку. Для цього знадобиться папір, з якої можна буде вирізати кожну частину павича і лист — основа, на який за допомогою клею буде накладена птах. Таким чином, за допомогою уяви і власних рук разом зі своєю дитиною можна творити, розвиваючи його здібності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :