Як робити зачіски в домашніх умовах на довге волосся?

як робити зачіски в домашніх умовах на довге волосся?

Вам знадобиться
 • Кілька гумок
 • Шпильки
 • Заколки
 • Гумовий бублик
Інструкція
 • . 1

  Як не дивно, але саме власниці шикарних довгого волосся є найчастішими відвідувачами перукарських салонів. А все через те, що не знають як робити зачіски в домашніх умовах. Однак існує безліч видів щоденних і святкових зачісок, зробити які буде зовсім не складно і самостійно. Найкращим варіантом для повсякденної зачіски стане так званий «кінський хвіст». Ця зачіска найбільше підходить власницям довгого прямого волосся. Якщо ж волосся трохи в’ються їх можна випрямити спеціальної плойкою-праскою. Непогано виглядає і хвіст, обмотаний власної пасмом волосся. Цей вид зачіски виглядає більш акуратно, ніж звичайний хвіст і, до того ж, робить невидимою гумку. Такий хвіст ідеально підійде жінкам різного віку і з будь-яким типом обличчя.

 • . 2

  Щоб виконати таку зачіску невелике пасмо витягують з хвоста і кілька разів обмотують навколо гумки, після чого закріплюють. В даний час в моду ввійшла природність. Саме тому питання про те, як зробити зачіску в домашніх умовах на довге волосся не варто вже так актуально. Досить дівчині зробити неакуратний хвіст і вона вже виглядає модно. Однак у цієї зачіски також існують свої хитрощі. Для того, щоб її зробити правильно буде потрібно спочатку зібрати волосся у звичайний «кінський хвіст», потім трохи начесать його або випустити з нього кілька тонких прядок. Молодим дівчатам для вечірки цілком підійде хвіст з великою кількістю гумок. Спочатку на маківці роблять начісування, потім збирають волосся в хвіст і перетягують гумками в декількох місцях.

 • . 3

  Не менш поширеною і легкої зачіскою є косички. Існують різні види плетіння, завдяки яким така зачіска може стати не тільки буденної, а й святковою. Наприклад, «риб’ячий хвіст». Для того, щоб зробити таку зачіску потрібно все волосся розділити проділом на дві рівні частини. Після цього посередині відокремлюють основну пасмо. Потім поступово вплітають невеликі бічні пасма і з’єднують їх з основною. Плести продовжують до самих кінчиків. Для того, щоб зачіска виглядала акуратно потрібно стежити, щоб товщина вплітали додаткових пасом була приблизно однаковою. Наприкінці плетіння косичку закріплюють красивою гумкою або шпилькою. Зачіска «колосок» з техніки виконання схожа з зачіскою «риб’ячий хвіст», тільки коса має більш дрібний малюнок.

 • . 4

  Деякі дівчата люблять більш хитромудрі і романтичні зачіски. Однією з них є зачіска «завитки». За допомогою завитків можна зробити безліч різноманітних зачісок. Робиться завиток досить просто. Пасмо волосся скручують і щільно закріплюють шпилькою-невидимкою. Не обов’язково вся зачіска повинна складатися з одних завитків, їх можна використовувати як доповнюючий елемент у будь-якій гладкій зачісці. В даний час пучки займають лідируючу позицію серед зачісок на довге волосся. Їх використовують і як повсякденну зачіску, і як зачіску для виходу в світ. До того ж безліч різновидів пучків дозволить кожній дівчині вибрати підходящий для себе варіант. Наприклад, об’ємний пучок на маківці, пучок збоку або пучок-бант.

 • . 5

  Природний бант з волосся виглядає дуже вишукано і не вимагає зайвих прикрас або аксесуарів. Техніка виконання такої зачіски не занадто складна, але вимагає невеликого тренування. Насамперед роблять високий хвіст. Потім одну п’яту його частину відокремлюють. Решта пасма ділять на дві частини і загинають всередину. Виходять своєрідні вушка банта. Кінчики вушок ховають в зачіску і закріплюють шпильками-невидимками. Потім беруть відокремлену передню пасмо і перекидають її спочатку через вушка, а потім навколо банта, щоб закрити гумку. Кінець пасма закріплюють шпилькою. У центр банта з волосся бажано увіткнути кілька шпильок, щоб зачіска була більш міцною. Для зовсім молодих дівчат прекрасним варіантом стануть два пучки з боків.

 • . 6

  Не менш оригінально виглядає гладкий пучок з валиком. Спочатку здається, що таку зачіску може виконати тільки професіонал. Але це зовсім не так. У техніці виконання подібної зачіски немає нічого складного. Головне — придбати гумовий бублик, який продається в кожному спеціалізованому магазині. Спочатку волосся розмістити по поверхні цього бублика, потім перемотати біля основи голови. Кінчики волосся ховають і фіксують шпильками. Звичайно, така зачіска вимагає вправності, але трохи потренувавшись, кожна дівчина зможе зробити її з легкістю. У висновку хотілося б відзначити, що який би вид зачіски не вибрала для себе дівчина, головне — це чисті і доглянуті волосся. Адже якщо довге волосся здорові і блискучі, то і їх власниця завжди виглядає чарівно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :