Як роблять нарощування нігтів: рада професіонала

як роблять нарощування нігтів: рада професіонала

Вам знадобиться
 • Хороший майстер
 • Пилка для шліфовки
 • Лампа для сушки
 • Гель
Інструкція
 • . 1

  Нарощування нігтів довіряти потрібно тільки професіоналові. Недосвідчений майстер може не знати багатьох нюансів. Тільки хороший майстер знає, наскільки потрібно зняти верхній шар нігтя, щоб не нашкодити його подальшого зростання, і в той же час якісно підготувати його наступного кроку. Після спилювання, ніготь знежирюють, потім вибирають матеріал, і починається безпосередньо момент нарощування. Про те, як роблять нарощування нігтів, продовжимо більш докладно.

 • . 2

  Хороший майстер завжди порадить: тим, у кого нігті більш тонкі і м’які для нарощування краще вибрати гель. Зовні він нічим не відрізняється від акрилу, але він більш м’який. Є ще нюанс — нарощування можна робити за допомогою типс або за допомогою паперових заготовок або форм з фольги. Незалежно від вибору принцип один і той же. Типсу приклеюють спеціальним клеєм до знежиреної поверхні нігтя. До слова сказати, матеріали при будь-якому нарощуванні повинні бути дуже високої якості, щоб потім, при їх знятті, не виникало паніки, що робити з пошкодженими нігтями або як відновити вії після нарощування.

 • . 3

  Приклеєну типсу підсушують під лампою, потім наносять шар акрилу або гелю, формуючи з нього потрібну форму нігтя. Потім відшліфовують спеціальною пилкою, щоб ніготь був рівний і красивий, видаляють пил від спилювання і покривають закріплювачем, щоб ще захистити верхній шар акрилу або гелю від зовнішніх пошкоджень. Коли форма нігтя вже має ідеальний зовнішній вигляд, наносять бажаний відтінок або малюнок. У свого майстра дуже доречно запитати, як відновити нігті після нарощування. Цьому потрібно приділяти особливу увагу.

 • . 4

  Останнє — це покриття нігтів лаком, їх декорування. Тут дуже важливо, щоб лак, блискітки та інші компоненти були не дешевими. Дешеві лаки містять високий відсоток ацетону, а це шкідливо не тільки для нігтів, а для всього організму, так як ацетон проникає через нігтьову пластину. Через нарощені нігті це теж можливо, тому що їх носять до чотирьох місяців. Для тих, хто знає, як роблять нарощування волосся, також відомо наскільки важливо якість матеріалів і наявність хорошого майстра.

 • . 5

  Підводячи підсумки, доречно сказати, що як нарощування акрилом, так і гелем, однаково практично, красиво і зручно. Головне робити вчасно корекцію, щоб нігті залишалися весь час доглянутими і естетичними. Як правило, корекцію роблять через 2 — 3 тижні. І найкраще це робити у того ж майстра, який робив нарощування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :