Як роблять пінопласт?

як роблять пінопласт?

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • «Гарячий» ніж, шпатель, ножівка
 • Фарба
Інструкція
 • . 1

  Виробництво пінопласту не складний процес, тому цей матеріал і не дорогий. Основа пінопласту — полістирол, який виглядає, як крихітні кульки. Полістирол поміщають в спінювач, де кульки збільшуються в розмірі кілька разів. Ось як роблять пінопласт таким повітряним. Після спінювання полістиролові кульки охолоджують і залишають сушитися у своєрідному бункері трохи більше доби. Наступний етап виробництва пінопласту — формовка, а потім йде пресування. У кінцевому підсумку готовий пінопласт нарізається спеціальним верстатом.

 • . 2

  Будь-який господарський людина повинна знати, як різати пінопласт будинку, щоб він не кришився. Спосіб залежить від товщини пінопласту. Якщо товщина 10 см і більше, пінопласт нарізати можна гострим ножем, ножівкою по металу або шпателем. Ідеальним для різання пінопласту буде «гарячий» ніж (спеціальний нагрівається паяльник, яким ріжуть нейлонові тканини і пінопласт). Тонкий пінопласт ( 5 см) добре нарізати розпеченій нихромовой дротом. Однак, в домашніх умовах знайти такий дріт складно. Тому, швидким варіантом буде використовувати канцелярський ніж.

 • . 3

  Як пофарбувати пінопласт, знає не кожен, хоча це не так вже й складно, для цього зазвичай використовують водоемульсійну фарбу (або будь-яку іншу на водній основі). Фарбують пінопласт зазвичай в 2 — 3 шару. Шари важливо наносити в одному напрямку і не розмазувати фарбу, інакше не уникнути розлучень. Якщо пінопласт потрібно пофарбувати зовні будинку, то перед фарбуванням наносять захисний шар з штукатурки.

 • . 4

  Якщо утеплювати пінопластом потрібно внутрішні стіни, то знадобиться багато підготовчих робіт. Як правильно утеплювати пінопластом приміщення? Для цього стіни грунтують, проводять пароізоляцію, а потім кріплять сам пінопласт. Зверху на пінопласт наносять шар захисної штукатурки, а після фарбують або встановлюють гіпсокартонні конструкції.

 • . 5

  Особливої згадки заслуговує таке питання, як утеплити будинок зовні пінопластом. Найкраще прикріпити пінопласт до стіни, а після забудувати стіну цеглою. Будинок стане тепліше в кілька разів, так як цегла сам по собі утеплює стіни. Пінопласт можна захистити зовні від зовнішнього впливу шаром штукатурки. На пінопласт наноситься шар клею, на нього кладеться капронова сітка-серпянка. На сітку наноситься грунт. А штукатурка — фінальний штрих. Цей спосіб легше, ніж зміцнення стін цеглою, але менш ефективний.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :