Як роблять пластичну операцію безкоштовно?

як роблять пластичну операцію безкоштовно ?

Вам знадобиться
 • Акція клініки
 • Направлення лікаря
 • Рішення суду
Інструкція
 • . 1

  Пластична операція — це медична процедура, спрямована на усунення дефектів і деформацій внутрішніх органів, тканин, а також зовнішніх частин тіла людини. Зародилася пластична хірургія ще три тисячі років тому, але масову свою популярність придбала лише в середині минулого століття.

 • . 2

  В даний час, якщо людина хоче зробити собі пластичну операцію, то для нього це не складе великої праці, так як практично в будь-якому місті існують медичні установи, що спеціалізуються на даному косметичному розділі хірургії. Як роблять пластичну операцію, і які існують основні умови для проведення цієї процедури? Це: — відсутність медичних протипоказань; — наявність вільного часу для реабілітації (від 1 тижні до 1 — 2 місяців залежно від складності операції); — необхідна сума грошей, що покриває оперативне втручання і період відновлення після нього.

 • . 3

  А як же бути тим людям, які потребують пластичної операції, але їх матеріальне становище залишає бажати кращого? На щастя, і в даній ситуації є вихід — безкоштовна пластична операція. Існує безліч різних способів зробити операцію, здійснювану за рахунок третіх осіб. Так, наприклад, підставами для цього можуть бути: — акції, що проводяться клініками пластичної хірургії, які передбачають повну відсутність оплати з боку пацієнта або ж надання великий знижки ( 70 — 90%); — напрям лікуючого лікаря з місцевої поліклініки (тут можуть допомогти в такому питанні, як отримати квоту на операцію); — рішення суду, якщо позивачеві потрібно пластична операція внаслідок неправомірних дій відповідача, — страхування. Варто відзначити, що представлений перелік є далеко не вичерпним і може бути доповнений виходячи з конкретної ситуації.

 • . 4

  З медичної точки зору умови і порядок проведення безкоштовної пластичної операції абсолютно ідентичні їх платному аналогу. Перед тим, як зробити безкоштовну операцію, пацієнт приходить на консультацію до свого майбутнього хірурга, де останній визначає обсяг і складність роботи. Лікар може дати рекомендації або зобов’язати пацієнта дотримуватися певних правил, виконання яких буде гарантом успішної пластичної операції. Це може бути спеціальна дієта, прийом лікарських препаратів або ж тимчасова відмова від шкідливих звичок. Після проведення хірургічного втручання хірург ще деякий час буде вести постійне спостереження за своїм підопічним, проводячи щоденний огляд і призначаючи відновлювальні медичні препарати. Вся справа в тому, що після будь, навіть самої незначної операції, завжди існує ризик ускладнень. Це і інфекційні захворювання, викликані тимчасовим зниженням імунітету, і набряки, і кровотечі, і багато інших малоприємні явища. І не важливо, як зробити операцію, безкоштовно або платно, головне — уникнути подібних ускладнень і чітко виконувати всі рекомендації лікаря.

 • . 5

  Наостанок варто сказати, що перш ніж зважитися на проведення пластичної операції необхідно тверезо зважити всі «за і проти». Адже природа створює кожної людини неповторним, і внесення будь-яких змін у власне тіло, якщо того не вимагає стан здоров’я, може обернутися ще гіршими наслідками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :