Як роблять рентген тазостегнових суглобів?

як роблять рентген тазостегнових суглобів ?

Вам знадобиться
 • Час
 • Гроші
 • Підготовчі вправи
Інструкція
 • . 1

  Рентген існує вже не перше століття, і навіть через такий великий проміжок часу він залишається популярний, як засіб для діагностики деяких патологій людського організму. Рентген використовується як діагностичного апарата практично для всіх частин тіла, і, звичайно ж, тазостегновий суглоб не є винятком. Як же робиться рентген тазостегнового суглоба?

 • . 2

  Для початку, необхідно пройти обстеження і визначити, яка саме хвороба у людини і який саме рентген буде потрібно. Аналіз-рентген проводиться при таких захворюваннях, як вивихи і переломи, а також при діагностиці метастазів, пухлин і запалень. Необхідно врахувати, що вагітним і немовлятам рентген тазостегнового суглоба протипоказаний, а для дітей і підлітків є свої окремі особливості.

 • . 3

  Як роблять рентген тазостегнових суглобів? Насправді це зовсім безболісна процедура. Виконується з різних сторін кілька проекцій. Зазвичай це 2 — 3 знімка. Перед тим, як вирушати на цю процедуру, часто рекомендується зробити очищувальну клізму. Це робиться для того, щоб уникнути затемнень в кишечнику, щоб все було видно, і не довелося переробляти по кілька разів.

 • . 4

  Потім ці знімки обробляються і, природно, через деякий час, людині повідомляється результат. Як видно, рентген тазостегнового суглоба — це абсолютно безболісна процедура, можна навіть сказати «непрікасамая», адже при її здійсненні лікар навіть не стосується пацієнта, тому можна не боятися. Також, ця процедура проводиться швидко, як ніяка інша, тому дуже довго чекати вам не доведеться, і результат ви дізнаєтеся в той же день. Ця процедура коштує від 500 до 1500 рублів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :