Як роблять салют в Китаї?

як роблять салют в китаї?

Вам знадобиться
 • З обережністю вибирати салют
 • Дотримуватися правил безпеки
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  В даний час в Китаї працюють близько 30 тисяч підприємств з випуску феєрверків. І це число тільки легальних фірм, приблизно стільки ж у країні незареєстрованих підприємств. Дуже часто на нелегальних підприємствах технологія виробництва не особливо дотримується, тому є великий ризик придбати продукцію неякісну і небезпечну.

 • . 2

  Уряд країни намагається налагодити цю сторону виробництва, але не завжди це справляє позитивний ефект. Салюти в цій країні роблять уже більше тисячі років, і саме китайці краще за всіх знають, як зробити салют. Але досі кожна хлопавка виконується вручну. Наприклад, на самому великому підприємстві з виготовлення піротехнічних виробів працюють сотні працівників.

 • . 3

  При цьому вони вручну готують і засипають у капсули порох, заправляють всілякі феєрверки «начинками» із зарядів, приклеюють гноти і все інше. При цьому порох часто відміряється на око, без допомоги спеціальних ваг або інших пристосувань. Готові вироби лежать поруч із заготовками, запобіжні заходи майже не застосовуються. Саме недотримання правил і норм пожежної безпеки, в той час як роблять салют, дуже часто призводять до нещасних випадків.

 • . 4

  Особливо часто це відбувається напередодні святкування великих заходів із застосуванням численних феєрверків. Наприклад, перед китайським Новим роком. Останній випадок, який набув широкого розголосу, стався в січні 2009 року. При великому вибуху на напівпідпільному підприємстві з виготовлення салютів загинуло близько тринадцяти чоловік, ще кілька десятків були важко поранені.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :