Як роблять УЗД серця в лікарні?

як роблять узд серця в лікарні?

Вам знадобиться
 • Кабінет узі
 • Обстеження серця
 • Результати
Інструкція
 • . 1

  Ця процедура проводиться за допомогою дії ультразвукових хвиль. За своїм принципом вона мало відрізняється від ультразвукового дослідження інших органів. Нечутні і невидимі людським оком хвилі відбиваються від стінок внутрішніх органів, дозволяючи зафіксувати їх зображення і зрозуміти, як роблять узі серця.

 • . 2

  Результат відбиття хвиль стає двовимірним. Він демонструє зразкову будова органу. При необхідності роблять тривимірне зображення, проте на це здатні не всі апарати для дослідження. Крім того, іноді на двомірному зображенні лікаря простіше пояснити пацієнтові, як орган працює і як відрізнити біль у серці.

 • . 3

  УЗД — це найпростіший метод візуалізації роботи внутрішніх органів. Якщо ми говоримо конкретно про серце, то він призначений, для того щоб розглянути його будову і анатомію в нормі, а також при хворобах, коли пацієнт не знає, як зрозуміти що болить серце. Крім того, так як ультразвукові хвилі змінюються під впливом рухомих об’єктів і структур, можна постійно стежити за кровотоком, а значить, наочно подивитися всі його недоліки, а іноді зрозуміти, як правильно робити масаж серця.

 • . 4

  Проведення такого дослідження необхідно систематично. Однак є список ситуацій, коли воно стає критично обов’язковим. Серед них: виявлення причин шумів в серці, підозра вад, серцева недостатність, діагностика змін при ішемічній хворобі, пошук прихованих серцевих аномалій у спортсменів. До речі кажучи, саме їм, а також людям, чий вік перевищує 45 років, потрібно систематично проводити УЗД і дізнаватися, як очистити серце. Це допоможе уникнути таких серйозних проблем як серцева недостатність та інфаркт міокарда. Найменший збій у роботі серця — це вже привід для серйозного обстеження. Провести його без ультразвукової терапії неможливо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :