Як робляться малюнки на нігтях під гелем?

як робляться малюнки на нігтях під гелем?

Вам знадобиться
 • Гель
 • Акрилові фарби
 • Блискітки
 • Лак
 • Кольоровий пудра
Інструкція
 • . 1

  Як робляться малюнки на нігтях під гелем? Нарощування нігтів з нанесенням малюнка — це поширена процедура, яку можна зробити в будь-якому косметичному салоні. Особливо це зручно для тих дівчат і жінок, у яких свої нігті постійно ламаються і ростуть дуже повільно. Нарощують нігті двома способами: на спеціальних формах і на тіпсах, використовуючи акрил або біо-гель. Щоб нарощені нігті виглядали красиво і незвично, на них можна нанести різні малюнки. Для цього можна використовувати лак, акрилові фарби, блискітки, гелеві ручки, кольорову пудру. Найчастіше, для нанесення малюнка або орнаменту, використовуються пензлики різної товщини.

 • . 2

  Малюнки на нігтях, нанесені за допомогою пензлика можна виконати двома способами: на сухій поверхні або на щойно нанесеному лаку. Деякі майстри використовують для нанесення малюнків тонкі голки і спеціальні трафарети. Особливою популярністю у представниць прекрасної статі користується акваріумний дизайн оформлення нігтів. При цій процедурі нарощування і оформлення нігтів поєднується. У процесі нарощування нігтя майстер формує його форму і завдає дуже тонкий шар гелю. Після того, як гель висохне, на нього наноситься малюнок фарбами або лаком, можуть наклеюватися наклейки або інші прикраси. Після того, як ніготь прикрашений, майстер продовжує процес нарощування, наносячи на нього ще кілька шарів гелю.

 • . 3

  Таким чином, малюнки на нігтях під гелем не зазнають води, не стираються і виглядають протягом довгого часу красивими. При корекції нігтів з акваріумних дизайном не потрібно видаляти весь малюнок. Майстер акуратно реставрує нижню частину нігтика і завдає аналогічний малюнок, який поєднується з вже наявними візерунками або орнаментами. При виборі малюнка, який буде знаходитися під гелем, варто пам’ятати про те, що манікюр повинен підходити як для повсякденного одягу, так і для урочистих нарядів. Нарощування нігтів — це безпечна процедура, яка виконується протягом декількох годин.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :