Як рок впливає на людину: факти і міфи

як рок впливає на людину : факти і міфи

Вам знадобиться
 • Гітара
 • Барабани
 • Мікрофон
Інструкція
 • . 1

  висловлювання про те, що рок музика негативною впливає на психіку людини безліч, але чи варто вірити всьому, що кажуть? Завдяки численним дослідам, проведеним на тварин, рок музика проявила себе і з хорошою і з поганої сторони. Всім відомо, що рок відрізняється своїм гучним звуком, який грає на певних частотах, що викликають у людини психічні розлади.

 • . 2

  Якщо вивчити витоки рок музики і до наших часів, виходить не зовсім така картина. Завдяки вивченню стилів рока, можна визначити, як рок впливає на людину. Існує величезна кількість стилів рок музики, починаючи від старого африканського рока і закінчуючи, поп роком і альтернативою. Кожен стиль має свої відмінні характеристики. Наприклад, в такому стилі як powermetal, присутні більше високі мелодійні звуки.

 • . 3

  Цей стиль передбачає собою поєднання класичної музики і оперного вокалу, так що говорити про те, що він впливає негативно на психіку, те ж саме, що знищити все, що пов’язано з музикою. Перед тим як створити рок групу, більшість фанатів і шанувальників цього стилю задаються питанням, а в якому стилі грати і чи будуть його слухати? Це найбільш важливе питання, тому, що від цього залежатиме подальше сприйняття місцевого народу.

 • . 4

  Найзнаменитішими стилями нашого часу, звичайно ж, вважаються поп рок та альтернатива, але стверджувати, що у них є, що то спільне з справжнім роком дуже важко. Завжди вважалося, що рок це свобода, а більшість поп рок груп співають про кохання і про те, як важко без неї. Для справжнього року важливо знати, як грати на рок гітарі, або на чомусь такому, що надихає на сміливість і подвиги. Гітара завжди зображувалася як символ, хоча спочатку, критики стверджували, що всі рок музиканти-або вже наркомани або ними стануть.

 • . 5

  Звичайно, є в цьому, що то правдиве. Справа в тому, що гучний рок, настільки пошкоджує психіку, що його називають наркотичної музикою. Багато рок гітаристів і виконавців померли від передозування, але швидше за все це не від самої музики, а від зіркової хвороби і надлишку грошей. Перед тим, як назвати рок групу, багато музикантів думають про славу та гроші, такі, звичайно ж, і доростають до наркотичних миттєвостей, але, загалом, рок музиканти це сильні духом і тілом люди.

 • . 6

  Перші рок групи славилися тим, що всі їх музиканти мали атлетичну фігуру і регулярно займалися спортом, пов’язано це було з тим, що рок вважався музикою сильних. У наш час більшість рок груп не те щоб гойдалися, вони навіть виглядають більше як недоїдають підлітки. Звичайно, про таких людей сказати, що він рок музикант дуже важко. Про те, як стати рок зіркою не варто сильно питати самого себе, так як рок музикант повинен бути в першу чергу фанатом цього стилю, а вже потім вмів грати на якому або інструменті.

 • . 7

  Як вже говорилося, вплив рока це досить спірне питання, і вирішити його не зможуть навіть самі рок музиканти. Але той факт, що рок музику в 80 роках слухало 80 відсотків людства, говорить саме за себе. Якби він був настільки поганим, то кількість фанатів було б значно менше. Більшість політиків і вчених завжди віддавали свою перевагу саме року, так що не варто робити поспішних висновків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :