Як росте чорний перець?

як росте чорний перець?

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Горщик
 • Грунт
Інструкція
 • . 1

  Практично кожен день люди використовують цей продукт у своєму раціоні. Складно уявити якесь рибне або м’ясне блюдо без цієї особливої спеції. Особлива вона тому, що має здатність поліпшувати травлення і піднімає апетит. Очевидно, що мова йде про чорному перці. Ця спеція прийшла до нас із далекої Індії. Багато фактів відомо про властивості цієї рослини, але навряд чи багато хто знає, як росте чорний перець. Перець найчастіше росте в тропіках, як дика рослина, обвиваючи високі дерева. Але в наш час для вирощування чорного перцю створюються плантації, а замість дерев встановлюються жердини 4 — 5 м, по яких рослина підіймається вгору, продовжуючи своє зростання. Як правило, час цвітіння настає в квітні-травні. Плоди чорного перцю після дозрівання мають спочатку зелений, а після вже червоний або жовтий колір.

 • . 2

  Чорний колір плоди цієї рослини набувають лише під час сушіння на сонці. Більше тисячі видів рослин відноситься до сімейства перцеві і тільки 5 — 6 видів можна використовувати як прянощі. Природно виникає питання, а як правильно доглядати за перцем. Чорний перець дійсно має свої особливості і вимагає ретельного догляду. Важливо знати, що температура вище 32 градусів при низькій вологості може стати згубною для плода. Шкідники для представленого рослини не несуть особливої загрози. Вирощений власноруч перець принесе величезне задоволення домочадцям. Кожна господиня знає, як запекти перець у духовці так, щоб сподобалося навіть гурманам. Як відомо, чорний перець — це цар спецій. Панує ця рослина не тільки в кулінарії, але і в медицині, і в косметології

 • . 3

  Якщо ж немає можливості вирощувати чорний перець на городі, то можна прочитати, як виростити перець на підвіконні. В якості насіння потрібно купити перець-горошок в будь-якому супермаркеті, який зазвичай використовують як приправу. Горошок не проходить ніякої обробки, крім висушування під сонцем, а значить, що це насіння ідеальні. Перед тим, як посадити горошину в горщик, її потрібно замочити у воді на добу. Найчастіше чорний перець вирощують у квіткових горщиках. Оптимальна температура для перцю — 25 — 30 градусів. Вирощувати перець будинку особливо цікаво разом з дітьми. Це буде корисний досвід, спостерігаючи за яким, можна дізнатися, як росте перець. Перший листочки з’являються через місяць. Після появи другого листочка рослина стоїть удобрити. Оптимальне добриво — розчин пташиного посліду. Влітку бажано залишати рослину на балконі, в сонячному місці, а взимку — на підвіконні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :