Як росте ромашка в дикій природі?

як росте ромашка в дикій природі?

Вам знадобиться
 • Посадка
 • Догляд
 • Застосування
Інструкція
 • . 1

  З настанням дачного сезону багатьох садівників хвилює питання, щоб такого посадити на своїй присадибній ділянці, щоб було не тільки красиво, але і достатньо не трудомістко у догляді (особливо це актуально для початківців садівників). Відповідь проста — потрібно садити ромашку, благо рослина дуже невибаглива, та й різновидів достатньо, є, де розгулятися. Але, думаю, не варто занадто заглиблюватися в нетрі того, як посадити ромашки. Досить сказати, що садити її можна як насінням, так і вже розсадою.

 • . 2

  Цвіте ромашка з травня-червня по серпень. Тому, радувати садівника своїм цвітінням вона буде все літо. Ромашка — рослина досить невибаглива, саме це і дозволило більшою мірою завоювати симпатії дачників, які і без цього навантажені роботою з весни і до осені. Якщо говорити про те, як виростити ромашки, то потрібно обов’язково врахувати, що вона любить, щоб земля завжди була вологою, але не залитої водою, а клумба перебувала на ділянці, де достатньо сонячного світла. Потрібно всього лише дотримувати ці нескладні у виконанні умови, і рослина в подяку за відповідний догляд, розквітне. Якщо людина володіє хоч яким-небудь мало-який досвідом у садівництві, то у нього не виникне питання, як доглядати за ромашками.

 • . 3

  Широке поширення це рослина отримала не тільки за свою красу. Matricaria chamomilla або ромашка аптечна використовується в медицині. Ще з давніх часів відомо її антисептичну дію. І в даний час вона використовується в косметології у вигляді, настоїв, розтирань, тоніків. А ще кожен чув про чай з ромашкою, Недарма цей напій так популярний, адже він чудово заспокоює. Варіантів застосування ромашки безліч. Залишається тільки придумати, як використовувати ромашку, яка росте на клумбі.

 • . 4

  Тільки варто пам’ятати про те, що в косметичних і оздаравлівающіх цілях потрібно використовувати тільки аптечну ромашку, але ні як не декоративну. Інакше замість очікуваного позитивного результату можна отримати результат протилежний. А декоративна рослина можна використовувати в цілях, для яких вона виведена, а саме декоративних. Її суцвіття прекрасно прикрасять будь-яке панно. Зимовим ввечері воно буде пробуджувати спогади про літо, про сад і, звичайно, про те, як росте ромашка. Отже, ромашка, це не тільки дивовижний польова квітка, а також чарівне декоративна рослина, яке не тільки буде радувати око своїм цвітінням влітку, але і нагадуватиме про себе і про сонячних літніх деньках пізнім зимовим вечором.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :