Як розбагатіти в Росії з нуля?

як розбагатіти в росії з нуля?

Вам знадобиться
 • Ідея
 • Початковий капітал
 • Уміння працювати
Інструкція
 • . 1

  Багатство в сучасному світі — це таке матеріальний добробут людини, при якому він може дозволити собі все, ну або майже все. Щоб досягти достатку одні люди наполегливо працюють все життя, створюючи величезні фірми та корпорації. У їхніх головах збудовані цілі бізнес-плани і винаходяться новаторські ідеї. Інші отримують спадщину. Комусь просто щастить у лотерею. При цьому, багато хто хоче розбагатіти швидко, не докладаючи ніяких зусиль.

 • . 2

  Як би то не було, потрібно враховувати менталітет країни, в якій починається шлях до багатства. У Європі та Азії шляху до досягнення достатку істотно відрізняються, також як і в Росії. Отже, як розбагатіти в Росії? Можна взяти кредит і спробувати відкрити свою справу, але для цього має бути чіткий план дій. Можна відкласти гроші, або покласти їх у банки під відсотки. Можна сподіватися, що з часом заробітна плата зросте до такої суми, коли буде реально жити, не економлячи на витратах. Також, одним із способів високого доходу є інвестування. Сюди входять банківські депозити, послуги фондового ринку і досвідчених брокерів. Можна вкладати гроші у все, що завгодно: медицину, дорогоцінні метали.

 • . 3

  Інвестування в нерухомість є одним з вигідних способів вкладення грошей. Є кілька способів, як розбагатіти на нерухомості. Велике число книг, присвячених цій темі, доводить популярність і ефективність цієї стратегії збагачення. На нерухомості в Росії можна заробити сотні тисяч рублів. Але, для початку, потрібно вивчити місцевий ринок нерухомості: переглянути оголошення в газетах, вивчити потенційний дохід, спробувати здійснити операцію через інтернет. Надалі, потрібно створити свою власну команду. Також, дуже важливо дізнатися всю інформацію по об’єкту: ціна, ремонт і так далі. Потім, потрібно визначитися, що робити з нерухомістю. Кращим варіантом є перепродаж.

 • . 4

  Крім традиційних способів як швидко розбагатіти, існують і досить оригінальні. Деякі використовують так звану грошову магію. Існує безліч обрядів і різних грошових амулетів. Ось деякі приклади змов на гроші. Можна написати на новій свічці своє ім’я та суму, яка потрібна, після цього спалити свічку. Або зробити змову на купюру, і ніколи її не розмінювати, носити у своєму гаманці як грошовий талісман. Також, не варто витрачати зарплату в день получки. Гроші люблять запах кориці, тому час від часу їх потрібно посипати цією ароматною приправою. Можна також, кожен день кидати в порожню банку по монеті. Це лише кілька способів і порад про те, як розбагатіти за допомогою магії.

 • . 5

  Способів розбагатіти багато. Для себе кожен вибирає на свій розсуд. Хтось віддає перевагу чесний і тяжка праця, а хтось сподівається на фортуну, деякі навіть вдаються до допомоги різних змов. Існують перевірені методи, це: вкладення коштів у банки, інвестиції в нерухомість. Досить ризикові підприємства — створення власного ІП, гра на біржі. Неординарними є способи звернень до різних ворожок. Головне тут, як і в будь-якій справі, націленість на результат. Якщо людина ставить собі мету, то в більшості випадків він її домагається.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :