Як розбагатіти за допомогою магії і чаклунства?

як розбагатіти за допомогою магії і чаклунства?

Вам знадобиться
 • Матеріальні блага
 • Нерухомість
Інструкція
 • . 1

  Виглядати багато і жити в достатку було непристойним хіба що в Радянському Союзі. У наш час люди зорієнтовані на прагнення до отримання матеріальних благ. Дійсно, наявність грошових коштів в достатній кількості дозволяє задовольнити майже всі потреби людини: починаючи від калорійного і якісного харчування до придбання хороших автомобілів, колись вважалися розкішшю. Вибір привабливих речей сьогодні широкий: шикарні квартири і палаци, яхти, острови в океані, земельні ділянки на Місяці і так далі.

 • . 2

  Прагнути до багатства сьогодні стало нормальним явищем. Але багато хто думає про те, як розбагатіти за допомогою магії, тому що трудитися в поті чола, відкладаючи копійку за копійкою, хочеться далеко не всім. Люди націлені на швидкий результат отримання великих грошей і використовують грошову магію. Деякі шиють магічні талісмани — мішечки з тканини зеленого кольору, куди складають предмети, що володіють грошової силою: черепашку, корінь звіробою, магніт. Все це зберігають з ароматом сандалу. Деякі обкурюють приміщення для бізнесу сумішшю трав: лавровим листом і коренем кориці, читаючи при цьому спеціальне заклинання. Вважається, що запах саме цих трав залучає гроші. Існують і інші магічні способи.

 • . 3

  Однак багато хто вважає, що розбагатіти за кордоном набагато простіше, ніж як розбагатіти в Росії. Важко це стверджувати, але в кожній країні шлях до досягнення багатства складається по своєму. У Росії ж частина населення кладе гроші під відсотки в різні банки. Інша частина сподівається на велике підвищення заробітних плат незабаром. Деякі шукають високооплачувану роботу в Москві і Санкт-Петербурзі. Інвестування грошей в певну галузь: будівництво, торгівля, нафтове і газове виробництво також є досить прибутковим бізнесом.

 • . 4

  Деякі думають, як розбагатіти на нерухомості. Насправді, вкладення грошей у нерухомість є дуже вигідною справою. Схема цього збагачення не складне. Купується «викидна» квартира в житловому масиві, котирується у місцевого населення. Після чого в квартирі робиться хороший євроремонт і вона продається за ціною, що перевищує ціну покупки на кілька сотень тисяч рублів. Для організації цього бізнесу потрібен продуманий план дій і фінансові підрахунки. Можливо, для виробництва ремонту потрібно буде наймати робітників. Також необхідні знання про доходи населення, про попит на житло, про розподіл елітних житлових районів в даній місцевості.

 • . 5

  Однак, вищеописаний спосіб трудовитрат і вимагає початкового вкладення. Багато ж думають, як швидко розбагатіти? З цією метою половина пенсіонерів країни біжить і вкладає всі наявні заощадження в періодично утворюються піраміди МММ. Збуджені кримінальні справи по шахрайству щодо організаторів піраміди не відбивають у населення прагнення швидко збагатитися. Деякі грають у лотереї, видумая різні системи заповнення карток. Дехто хоче зірвати великий «куш» на біржових майданчиках Форекса, або граючи в казино. Досягти матеріального добробуту кожен намагається по своєму. І головне в тому, що люди націлені на результат і роблять для досягнення мети те, що вважають за потрібне. А значить — вони і будуть жити краще!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :