Як розблокувати картку пам’яті телефону?

як розблокувати картку пам'яті телефону ?

Вам знадобиться
 • Карта пам’яті
 • Мобільний телефон
 • ПК
Інструкція
 • . 1

  Найбільш часто в мобільних телефонах використовують карти пам’яті формату MicroSD. Періодично вони можуть «глючить» і вимагати незрозумілі паролі, але знаючі, як з цим боротися, легко справляються з проблемами.

 • . 2

  Якщо людина впевнена, що ніякі паролі він не ставив, а флешка його вимагає, значить настав час дізнатися, як розблокувати карту пам’яті телефону. Природно, фахівці рекомендують відразу ж нести апарат у майстерню. Дуже часто, просто глянувши на карту, майстер зможе винести висновок — підлягає ремонту чи ні. Але перед цим можна спробувати, вставити miсroSD в інший телефон, іноді такий спосіб допомагає уникнути ремонту. Рекомендується підібрати тугіше модель, що і «у рідного» телефону карти.

 • . 3

  Якщо людині шкода грошей або він упевнений у своїх силах, можна спробувати зробити все самостійно. Найшвидший і вірний спосіб — відформатувати карту. Дуже часто ресурсів телефону для цього недостатньо, хоча в деяких і присутня ця функція. Як відформатувати карту пам’яті телефону? Якщо в мобільному така функція відсутня, варто спробувати переставити її на інший телефон, де є така функція або пропонується скористатися ПК. Це в тому випадку, якщо він зможе її виявити, якщо ні, шукають спеціальні програми. Для більшої надійності рекомендується завантажити не одну, а кілька, так як не всі вони працюють.

 • . 4

  Наприклад, програма JetFlash Recovery Tool. Для початку рекомендується ознайомитися з пропонованими способами відновлення, дізнатися, як налаштувати карту і подивитися карти яких форматів підтримуються. Програма написана доступною мовою і допоможе вирішити проблему, якщо тільки причина не в поломці самої карти. Для цього скачують програму і вказують маршрут до відновлюваної флешці і натискають на «старт». Далі програма все зробить сама.

 • . 5

  Також рекомендується знайти програмку, яка допоможе відновити пароль або показати старий. Це на випадок, якщо людина просто забув встановлений пароль. Але, як показує практика, що гарантують 100% результат програм немає. Найбільша кількість позитивних відгуків отримала Easy Recovery Pro. Вона відновлює деякі загублені файли і забуті паролі.

 • . 6

  Як скопіювати на карту пам’яті, знають усі, але не всі дотримуються одне просте правило — вся важлива інформація повинна бути продубльована. Багато, приносячи в ремонт картки, просять відновити якісь важливі файли. Простіше для майстра і дешевше для замовника відформатувати, тобто знищити інформацію. Якби все було записано ще десь, проблем не виникало б. Хоча, при перенесенні даних в ПК, багато самі псують карти, не користуючись безпечним режимом відключення телефону.

 • . 7

  Якщо для розблокування не підійшов жоден з вище перерахованих способів, значить, пора дізнатися, як вибрати карту пам’яті, щоб вона прослужила довше. Насамперед, правильно підбирається тип, залежно від пристрою. Також враховують, які файли будуть зберігатися на флеш-карті, і, залежно від цього, вибирати обсяг пристрою. Перевагу віддають відомим і перевіреним виробникам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :