Як розблокувати Samsung?

як розблокувати samsung?

Вам знадобиться
 • Телефон Samsung
 • Робочий комп’ютер
 • Доступ до інтернету
 • Трохи вільного часу
Інструкція
 • . 1

  Напевно, багато людей ставлять на свої телефони коди. А відмінна риса телефонів Самсунг полягає в тому, що при невірному введенні коду більше 5 раз телефон блокується. Але це не найстрашніше, найстрашніше, якщо користувач не пам’ятає пароль від телефону. Саме тут і допомагає розблокування телефону Samsung. Саме наявність великої кількості різних меню і робить Самсунг таким легким у розблокуванні. Найпростішим способом розблокувати пристрій є сервісні коди. Один з них — це код * 2767 * 2878 #. Цей код викликає практично повний скидання телефону. Він скидає всі налаштування на дефолтні, в тому числі і настройки паролів. Зрештою пароль або зникає або має стандартний вид 00000. Після цієї команди телефон перезавантажиться.

 • . 2

  Варто було б зауважити, що коди Samsung не є унікальною панацеєю. Приміром, багато відчували дуже великі проблеми з заблокованими сім-картами. Так ось така проблема простими кодами не лікується. Розблокувати такий телефон можливо, але для цього слід проявити вправність. Сенс полягає в тому, що б вчасно поставить сторонню, незалоченного сім-карту без блокування пін коду. Дані дії обдурять телефон, змушуючи його думати що вставлена рідна, але розблокована картка. Варто зауважити, що для різних моделей телефонів були різні коди, в тому числі і коди розблокування. Наприклад, популярний слайдер Samsung E 250 був далеко не один, як про це все думають. Були різновиди E, G, H, D, J і всі вони мали у своєму арсеналі абсолютно різні коди. Деякі були загальними, а деякі індивідуальними.

 • . 3

  Є і ще один код, який дозволяє повністю розблокувати телефон. така раскодировка Samsung дозволяє повністю позбутися від телефонного блоку. Але тут же вступає в дію вищеописана особливість того, що різні телефони мали різні комбінації. Хотілося б привести в приклад все той же E 250, але тепер V варіації, а разом з ним В 130 . Для них код розблокування, буде виглядати як * 7465625 * 638 * 00000000 * 00000000 #. А в той же самий час, для влаштування i 607 він буде виглядати як # 7465625 * 638 * 40948574 #, а в моделі Е 715 його слід писати як * # 9998 * 3323 #. Але все ж, знаючи ці комбінації, можна дуже швидко і без проблемно розблокувати телефон.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :