Як розблокувати сенсорний телефон?

як розблокувати сенсорний телефон?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Трохи часу
Інструкція
 • . 1

  Перебуваючи в сумці або кишені, випадкове натискання кнопки «Виклик», може призвести до вчинення небажаного дзвінка або відправки смс. За скоєння цих дій оператор зв’язку, природно спише певну суму, згідно тарифного плану. Для того, щоб виключити подібні ситуації, в кожному мобільному телефоні є функція блокування телефону. Виняток становлять лише, так звані, «розкладачки». Однак, зазначивши функцію блокування в налаштуваннях телефону, не всі знають, як назад розблокувати телефон, щоб здійснити виклик. Отже, як розблокувати телефон?

 • . 2

  Для розблокування клавіатури звичайного мобільного телефону необхідно натиснути дві клавіші. Як правило, це кнопки «Зірочка» і «Зняти блокування». А що робити власникам сенсорних телефонів в разі блокування? Сенсорні телефони, найчастіше, мають тільки кілька кнопок. Це можуть бути три кнопки: «Меню», «Виклик» і «Відхилення виклику». У деяких моделей сенсорних телефонів присутня тільки одна кнопка «Меню». Ці кнопки також блокуються, як і інші функції телефонного апарату. Як розблокувати сенсорний телефон?

 • . 3

  Для розблокування сенсорного телефону, на його екрані існує візуальна кнопка, яка відображається при блокування апарату. Ця кнопка відображається як значок блокування (закритий замок). Залежно від моделі мобільного телефону, для розблокування потрібно або утримувати кнопку кілька секунд, або зрушити її вгору легким дотиком пальця. Деякі сенсорні стільникові телефони підтримують обидва способи натискання клавіші для розблокування. «Просунуті» моделі мобільних телефонів можуть пропонувати для розблокування намалювати на екрані будь-яку фігуру або знак.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :