Як розблокувати соціальні мережі після злому?

як розблокувати соціальні мережі після злому?

Вам знадобиться
 • Розблокування акаунта
 • Заробіток в інтернеті
 • Сервіс з’єднання
Інструкція
 • . 1

  Розблокування акаунта. Дуже часто члени соціальних мереж стикаються з блокуванням своїх сторінок. Це може відбутися через низку деяких причин. Так як розблокувати соціальні мережі? Якщо говорити про ВК, то потрібно надіслати онлайн-запит, вказавши свій номер телефону і прізвище. На підтвердження — ввести смс-код, який прийшов на мобільник. Також можуть допомогти сайти-анонімайзери або проксі-сервера. В Інтернеті ця проблема дуже часто обговорюється. І тому в залежності від ситуації, яка склалася, рекомендуємо шукати відповідь на різних форумах, присвячених даному питанню.

 • . 2

  Заробіток в інтернеті. Як заробити в соціальних мережах — це те, що цікавить багатьох. Існують такий сервіс, як SocialTools. Він працює якщо член соцмережі постит у себе на стіні або в статусі рекламне оголошення. Оплата кожного поста йде через Webmoney. Сервіс twite платитиме за лайки і пости в Facebookі Livejournal. Сервіс ФорумОк оплачує публікацію рекламних оголошень у різних соціальних мережах. Для того, щоб заробляти онлайн, необхідно мати доступ до світової мережі. Якщо його немає, дізнаємося, як підключиться до іншої мережі. Для цього натискаємо «Пуск» і вибираємо опцію «Підключення». Далі — «Властивості» і у вкладці «Доступ» перед першим і третім пунктом ставимо галочки. Потім «Ок». Після цього потрібно налаштувати той комп’ютер, який має вихід в Інтернет. Потім потрібно свого роду синхронізувати комп’ютери — і все — є доступ до Інтернету.

 • . 3

  Сервіс з’єднання. Коли є необхідність розділити інтернет-канал на декількох споживачів, то потрібно знати як підключити мережу через роутер. Отже, наше завдання — з’єднати всі комп’ютери з роутером. Кінці кабелю треба підключити колір в колір, а не навхрест, як говоритися в деяких джерелах. Шнур від Інтерент-провайдера підключаємо в порт WAN, що знаходиться на роутері, комп’ютери ж підключені до портів 1 — 4 роутера і мережних карт. Після цього потрібно включити як роутер, так і комп’ютери.

 • . 4

  Якщо треба доступ до Інтернету, а можливості увійти не представляється, то хакерські навички прийдуть на допомогу — як дізнатися пароль wi-fi мережі сусіда? Для цього, звичайно, не обійтися простими юзерскій навичками роботи з комп’ютерами. Але все ж, спробувати варто. Отже, необхідно мати wi-fi адаптер, програму CommView для wi-fi і програму Aircrack-ng версії 1. 1. Програму CommView спочатку потрібно налаштувати. Вона буде приймати і передавати дані з пакетами, в одному з яких знаходитиметься пароль від wi-fi мережі. Програма Aircrack-ng буде підбирати паролі зі словника. Для цього може знадобитися довгий кількість часу і, звичайно ж, сучасний комп’ютер.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :